توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه اهل سنت:
سازمان های حقوق بشردرقبال کشتارمردم غزه، استقلالی از خود ندارند
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۷
امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: سکوت سازمان های حقوق بشر در قبال کشتار بی رحمانه مردم غزه نشان از این دارد که آنها استقلال رای ندارند و بر خلاف ادعاهایشان از سیاست جهانی استعمار نوین دستور می گیرند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از ایرنا، شیخ سیدعبدالباعث قتالی افزود: درعرصه سیاست جهانی سکوت زشتی سایه افکنده است و ندای (هل من ناصر) مردم غزه حتی از طرف کشورهای اسلامی بویژه حاکمان بی جواب مانده است.

 
وی بیان داشت: هیچ نظام و حکومتی با ظلم پایدار نمی ماند و همواره از هم پاشیدنی است و بدون شک زوال رژیم صهیونیستی اسرائیل نیز قطعی و نزدیک است.

 
امام جمعه اهل سنت بندرعباس با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) گفت: ما به محو شدن این غده سرطانی در منطقه به دست رزمندگان و مجاهدین اسلامی در سراسر دنیا امیدواریم.

 
شیخ قتالی در ادامه مهم ترین مسئله روز جهان اسلامی را فلسطین دانست و اظهارکرد: وظیفه همه مسلمانان حمایت گسترده از حقوق مردم فلسطین وغزه در صحنه جهانی است.

 
وی با بیان اینکه یکی از راه های اساسی برای حمایت از مردم غزه، به نمایش گذاشتن وحدت و اقتدار اسلامی آن هم بواسطه راهپیمایی در روز قدس است، گفت: روز قدس ثمره نیت خیر و اخلاص امام خمینی(ره) برای امت اسلامی است.

 
شیخ قتالی آمادگی مردم اهل سنت هرمزگان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس را اعلام و بیان کرد: حضور همگانی مسلمانان در روز جهانی قدس واجب است.
کد مطلب: 288723