توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
احزاب سیاسی نبايد خود را تافته جدابافته از مردم بدانند
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۳
بندرعباس - استاندار هرمزگان با تاكيد بر اينكه احزاب سیاسی نبايد خود را تافته جدابافته از مردم بدانند، گفت: احزاب از خود مردم هستند و بايد حرف مردم را بزنند.
به گزارش عرش نیوز، جاسم جادری عصر پنجشنبه در نشستي با احزاب و تشکل های سیاسی استان هرمزگان با بيان اينكه ما مي خواهيم با تدبیر، همگرایی و وحدت با هم کار کنیم، اظهار داشت: در استان هرمزگان تنوع سیاسی وجود دارد و مردم اين استان هم از بصیرت و بینش سیاسی برخوردار هستند و در اين استان همواره در رقابت هاي سیاسی، اخلاق رعایت شده است.

وي ادامه داد: بنده به عنوان نماینده عالي دولت در استان وظیفه خود می دانم سياست دولت مبني بر اعتدال و عقلانیت را در عمل ثابت کنم و در طی یک سال حضور در استان نيز بر همين اساس كار كرده ام.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه برخی شعار پيروي از ولایت می دهند اما در عمل این گونه کار نمی کنند، افزود: ملاک و معیار ما رعایت اعتدال است و هرکس با ولایت زاویه نداشته باشد و با گفتمان دولت همراه و خود را مدیون مردم بداند، ما از آنها استفاده خواهيم كرد.

جادري تصريح كرد: بنده معتقدیم هیچ حزب و جریانی به تنهایی نمی تواند برای مردم کار کند و راه نجات کشور اين است که همه با هم کار کنیم و در استان هرمزگان باید حرمت را حفظ و اخلاق را محور قرار داد.

وي با تاكيد بر اينكه احزاب سیاسی نبايد خود را تافته جدابافته از مردم بدانند، عنوان كرد: احزاب از خود مردم هستند و بايد حرف مردم را بزنند و احزاب در عین اینکه مواضع سیاسی دارند باید بدون تخریب یکدیگر با هم رقابت کنند.

نماينده عالي دولت در استان هرمزگان خاطرنشان كرد: باید خروجی فعالیت سیاسی احزاب در استانی همانند هرمزگان تقویت نظام و ارزش ها و دفاع از خون شهدا باشد و باید بتوانیم به سمتی برویم که هرمزگان با حفظ مواضع سیاسی هر گروه اداره شود و در عمل ثابت کنیم به دنبال ایجاد وحدت هستيم و برای حفظ منافع مردم کار مي کنیم.

جادري در ادامه گفت: استان هرمزگان داراي محرومیت هاي تاریخی است و اين مشكلات با یک سال كار كردن رفع نمي شود و هرمزگان نیاز به کار و فعالیت شبانه روزی و وحدت و همگرایی دارد و حذف یکدیگر موجب عقب ماندگی کشور و منطقه و استان می شود.

شايان ذكر است؛ مسعود پاکزاد مشاور استاندار و سرپرست اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري هرمزگان نيز در اين نشست عنوان كرد: به مناسبت اولین سالگرد انتخاب و حضور دكتر جادري به عنوان استاندار هرمزگان، نشست استاندار هرمزگان با مدیران مسئول رسانه هاي استان برگزار و دیدار دوم با احزاب و تشکل های فعال سیاسی در هرمزگان است و پس از اين دیدار با نخبگان استان برگزار مي شود.

وي ادامه داد: طبق تاکید دكتر جادري استاندار هرمزگان براي اين نشست از تمامي احزاب و تشکل هاي سياسي استان دعوت شده تا نقطه نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود را در راه توسعه هرمزگان بيان كنند.

سرپرست اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري هرمزگان افزود: در هرمزگان حدود ۲۵ تشکل و حزب سیاسی وجود دارد که تعداد کمی از آنها به شکل دائم فعالیت می کنند.

منبع: مهر
کد مطلب: 338628