توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حضور 8 کشور
تورنمنت بین‌المللی بوکس در آبادان برگزار می‌شود
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۷
رئیس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران گفت: تورنمنت بین‌المللی بوکس همزمان با دهه فجر و گرامیداشت شکست حصر آبادان اسفند ماه امسال به میزبانی ایران در آبادان برگزار می‌شود.

به گزارش عرش نیوز؛احمد ناطق‌نوری امروز با اشاره به آخرین وضعیت تیم ملی بوکس کشورمان اظهار کرد: ملی‌پوشان بوکس کشورمان هم‌اکنون تمرینات منسجم و منظمی دارند و در حال سپری کردن اردوهای آماده‌سازی هستند.

وی افزود: چندی قبل ملی‌پوشان جمهوری اسلامی ایران در اردوی آماده‌سازی کشور چک شرکت داشتند و هم‌اکنون با انتخاب دو تیم الف و ب متشکل از آماده‌ترین و بهترین بوکسورهای کشور تمرینات در حال برگزاری است.

ناطق‌نوری با اشاره به مشخص شدن نفرات دو تیم ملی بوکس ایران که زیر نظر کادر فنی مجرب و مربیان کارآمد تلاش دارند، بیان کرد: سرانجام با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان، نفرات نهایی تیم ملی که متشکل از بهترین‌ها خواهد بود، معرفی می‌شود.

رئیس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سئوالی مبنی بر مسابقات پیش روی بین‌المللی و برون‌مرزی تیم ملی بوکس کشورمان عنوان کرد: فعلا مسابقات برون‌مرزی خاصی در رشته ورزشی بوکس نداریم.

ناطق‌نوری تصریح کرد: هم‌اکنون فدراسیون در حال تدارک میزبانی از تورنمنت بین‌‌المللی بوکس است که در آن از ورزشکاران و رزمی‌کاران هشت کشور دعوت کردیم.

وی گفت: این تورنمنت برون‌مرزی با عنوان گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و حصر آبادان اسفند ماه امسال در آبادان پیگیری می‌شود.


منبع:فارس

کد مطلب: 354323