توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رفع مشکلات ترافیکی کرج نیازمند حمایت بیشتر دولت است
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۳
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت :دولت باید منابع مالی بیشتری را برای رفع مشکلات ترافیکی کرج اختصاص دهد .
به گزارش عرش نیوز؛'محمد جواد کولیوند' افزود: ترافیک در ورودی کرج و خیابانهای اصلی این کلانشهر که زمانی آن را باغ شهر می نامیدند مردم را کلافه کرده است .

وی با اشاره به رویکرد جدی دولت 'تدبیر و امید' در جلب رضایت مردم از دولت یازدهم خواست تا به نسبت رفع مشکلات ترافیکی آزاد راه تهران – کرج که در ترافیک کلانشهر کرج موثر است، توجه جدی داشته باشد .

نماینده مردم کرج، پروژه اتوبان همت و اتصال آن به استان البرز را یکی از پروژه های مهمی دانست که با اتمام آن می توان معضلات ترافیکی کشور و راههای پایتخت را برطرف کرد.

وی خواستار توجه جدی دولت به این پروژه مهم شد.

وی ادامه داد: تاخیر در اتمام پروژه اتصال همت به کرج سبب افزایش بار ترافیکی آزاد راه تهران – کرج شده که تبعات منفی آن گریبانگیر مردم استان البرز است .

کولیوند خاطرنشان کرد: استان البرز شاهراه راههای ارتباطی کشور بشمار می رود که تاخیر در اجرای بسیاری از پروژه های ملی بر بار ترافیکی آن افزوده است و این امر توجه بیش از پیش دولت را می طلبد.*** کرج ورودی 9 استان غربی کشور است

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: 9 استان غربی کشور از کرج برای تردد به سایر نقاط کشور استفاده می کنند و این درحالیست که این استان با سه درصد راههای کشور، بار ترافیکی 17 درصد ترددهای کشور را تحمل می کند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: بازسازی مدارس یکی دیگر از مشکلاتی است که در صورت بی توجهی به آن به یک معضل لاینحل تبدیل می شود .

کولیوند همچنین با اشاره به سفر اخیر وزیر نیرو به استان البرز و افتتاح سیستم پساب کشاورزی در منطقه ماهدشت کرج از توجه وی به مشکلات مردم البرز و اتخاذ تصمیم سازنده در بحث حق آبه استان البرز تشکر کرد.

وی گفت: این تصمیم سبب رضایت بیش از پیش کشاوران این منطقه شده است .

وی همچنین از اقدام وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی در توجه به نیازهای بهداشتی و درمان مردم استان البرز تشکر و قدردانی کرد.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 325325