توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مرکز مشاوره ایثارگران با حضور رئیس بنیاد شهید در گلستان افتتاح شد
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۳
مرکز مشاوره ویژه ایثارگران استان گلستان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در این استان فعالیت خود را آغاز کرد.
به گزارش عرش نیوز؛با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی، مرکز درمانی ویژه ایثارگران استان گلستان با هدف ارائه خدمت به ایثارگران استان به بهره برداری رسید.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در مراسم بهره‌برداری از این مرکز اظهار داشت: مرکز مشاوره و شاهد ایثار گلستان در راستای طرح تکریم احداث شده و شامل بخش‌های مختلف درمانی و مشاوره برای جامعه ایثارگری است.

حجت‌ الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی افزود: برای ساخت این مرکز بیش از یک و نیم میلیارد تومان هزینه شده و در این مرکز خدمات پزشکی و درمانی به ایثارگران ارائه می‌شود.

وی گفت: افتتاح درمانگاه‌هایی مثل این مرکز که نیروهای آن با توجه به کهولت سن ایثارگران و والدین شهدا بتوانند به منزل آن‌ها بروند و آن‌ها را ویزیت کنند و مشکلاتشان را رفع کنند برای بنیاد ضروری است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: بنیاد مصمم است که این مراکز را توسعه دهد.هرچه بتوانیم از این مراکز در جهت بهبود، درمان و رفاه ایثارگران عزیز بنا کنیم توانسته‌ایم تنها ذره‌ای از دین خود به آن‌ها را ادا کنیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور همچنین به نمایندگی از رییس جمهور با چند خانواده شهید و ایثارگر گلستان دیدار کرد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 337728