توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون رئیس‌جمهور:
موانع اجرای مصوبات سفر رئیس‌جمهور به لرستان برطرف می‌شود
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۶
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: تمام چالش‌ها و موانع بر سر راه تحقق مصوبات سفر رئیس‌جمهور به لرستان از جمله در موضوعاتی مانند تعریف روشی مناسب برای کمک به تکمیل چهار خطه شدن‌ها، کمک به اعتبارات بخش صنعت استان پیگیری و حل‌ و فصل می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، محمد شریعت مداری در نشست چگونگی اجرای مصوبات سفر دولت تدبیر و امید به استان لرستان اظهار داشت: استان لرستان از استان‌های جلودار و پیشرو پیگیری مصوبات سفر رئیس‌جمهور است.

وی با اشاره به‌پیش رو بودن لرستان در اجرای مصوبات سفر رئیس‌جمهور: در این‌ بین با توجه به شاخص‌های مختلف و اقداماتی که در راستای اجرایی شدن مصوبات صورت گرفته است، به نظر می‌رسد استان لرستان از دیگر استان‌ها بهتر عمل کرده و کارنامه قابل‌قبول و رضایت بخشی دارد.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور از ادامه حمایت‌های خود برای حل برخی موانع احتمالی بر سر راه اجرای مصوبات خبر داده و گفت: با پیگیری‌های هفتگی استاندار لرستان جلسات لازم در وزارتخانه‌های مختلف برای برطرف کردن موانع تشکیل خواهد شد.

شریعتمداری بیان کرد: با توجه به گزارش‌های دقیق استاندار لرستان بدون شک تمام چالش‌ها و موانع بر سر راه تحقق مصوبات سفر ازجمله در موضوعاتی مانند تعریف روشی مناسب برای کمک به تکمیل چهار خطه شدن‌ها، کمک به اعتبارات بخش صنعت استان، تعیین تکلیف حریم قلعه، پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی و موارد دیگر با تشکیل جلسات مشخص در وزارتخانه‌های مختلف و حضور استاندار لرستان، پیگیری و حل‌ و فصل می‌شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 347529