توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل امور شهری آذربایجان‌غربی:
طرح توسعه سرمایه‌گذاری شهرداری‌ها در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۹
مدیرکل دفتر ‌شهری و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجان غربی گفت: طرح‌های عمرانی توسعه شهری با مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با پیشتازی شهرداری ارومیه و اشنویه در آذربایجان غربی اجرا می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛علی داداش‌زاده امروز در نشست تخصصی بررسی و برنامه‌ریزی برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی که با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد برگزار شد، اظهار داشت: مجموعه این طرح ها از سال گذشته در تعدادی از شهرداری های استان آغاز شده و شهرداری های خوی، ماکو و سلماس نیز در حال اجرای آن هستند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجان غربی افزود: این مشارکت‌ها به گونه ای است که شهرداریها می توانند بخشی از هزینه های اخذ مجوز و تعرفه های خود را از سرمایه گذاران بخش خصوص اخذ نکنند و به جای آن سهمی در پروژه های عمرانی به نام شهرداری ثبت شود.

وی با اشاره به راه اندازی واحد سرمایه گذاری در شهرداری های آذربایجان غربی تصریح کرد: این طرح برای کاهش درآمدهای شهرداری ها از محل جرایم و تعرفه ها و سرمایه گذاری های درآمدزا برای شهرداری ها اجرا می شود.

داداش زاده افزود: شهرداران با بکارگیری بخش خصوصی و مشارکت سرمایه گذاران و عقد قرارداد با سرمایه گذار می‌توانند طرح توجیهی خود را برای تصویب نهایی به دفتر امور شهری استانداری ارسال کنند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 339726