توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۴۸۰ دانشجو از کرمان عازم سرزمین وحی می شوند
يکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۷
مسئول ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان کرمان گفت: با برگزاری آیین قرعه کشی ۴۸۰ دانشجوی متاهل و مجرد این استان در قالب چهار کاروان عازم سرزمین وحی می شوند.
به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام علی عارفی در آیین قرعه کشی عمره دانشگاهیان استان افزود: ۹ هزار و ۵۳۵ دانشجوی استان کرمان برای شرکت در آیین معنوی عمره مفرده در سامانه ثبت نام کردند.

وی بیان کرد: با وجود اینکه سهمیه هر استان برای عمره مفرده دانشگاهیان مشخص است اما در سال جاری به دلیل اینکه از استان سیستان و بلوچستان دانشجو پذیرش نداشتیم ۲۰۰ نفر به سهمیه استان کرمان افزوده شد.

وی درباره سهمیه هر یک از دانشگاه ها در عمره مفرده، اظهار داشت: سهم دانشگاه های دولتی ۳۰ درصد، پیام نور شش درصد، علمی کاربردی سه درصد، آزاد اسلامی ۳۳ درصد، علوم پزشکی هشت درصد و سایر موسسات غیر انتفاعی، فنی و حرفه ای، فرهنگیان و انتظامی ۲۰ درصد است.

مسئول ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان کرمان، گفت: ۸۰ نفر از اساتید دانشگاه های استان نیز به عمره مفرده اعزام می شوند.

بنابر این گزارش آیین قرعه کشی عمره دانشگاهیان استان کرمان در محل تالار حافظ دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و با حضور مسوولان این دانشگاه برگزار شد.

منبع:مهر
کد مطلب: 328142