توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار چالوس:
۷۸ درصد اعتبارات سال ۹۳ چالوس اختصاص یافت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۱
فرماندار چالوس گفت: با گذشت ۱۰ ماه از سال ۹۳ تاکنون ۷۸ درصد اعتبارات امسال شهرستان تخصیص یافت.
به گزارش عرش نیوز؛محمد ناصر زندی صبح امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی دهه فجر اظهار داشت: اگر چه در سال‌های گذشته به علت محدودیت‌های مالی پروژه های بزرگ عمرانی را در شهرستان چالوس نداشتیم.

وی افزود: با تدبیر این دولت 78 درصد پیشرفت در تخصیص اعتبار داشتیم که 50 درصد آن تا 6 ماه نخست امسال و مابقی نیز در مدت مانده اختصاص یافت.

زندی با تشریح سیر انقلاب از ابتدا تاکنون خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات و کاستی‌هایی که دشمنان و مخالفان در این دوره ها ایجاد کردند، با لطف خداوند و نیات خالصانه آحاد مردم سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمام زمان ها شاهد بودیم.

زندی با اشاره به اینکه مردم همانند اوایل انقلاب همچنان پشتیبان نظام هستند افزود: علیرغم شیطنت‌های دشمنان و به رخ کشیدن مشکلات اقتصادی کشور ما خوشبختانه مردم به صورت جدی از این نظام حمایت کردند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور پررنگ و صادقانه مردم در تمام زمینه ها وظیفه ما خدمتگزاران به این نظام سنگین تر می‌شود و باید قدردان تمام زحمت هایی که برای این انقلاب کشیده شده است را بدانیم.

فرماندار چالوس با تاکید بر خدمت‌رسانی و برنامه‌ریزی مناسب برای ایام دهه فجر ادامه داد: مسئولان دستگاه های اجرایی و فرهنگی باید برنامه های این ایام را در دو بعد مسائل فرهنگی و جشن های مرتبط با دهه فجر و نیز پرو‍ژه های عمرانی قابل افتتاح و بهره برداری در نظر بگیرند.

وی بیان داشت: باید روی پروژه‌های قابل بهره برداری که موجب انتفاع مردم است کارهای جدی صورت پذیرد.

زندی، دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی را ملزم به اجرای برنامه ها به بهترین شکل عنوان کرد و گفت: مسئولان نیز باید همگام با مردم برنامه‌های مناسبی برای این ایام داشته باشند و نسبت به آذین بندی و اجرای برنامه های فرهنگی بیشتر از سال‌های گذشته اقدامات لازم را انجام دهند.

وی به کمیته‌های مرتبط با برنامه‌های دهه فجر امسال در شهرستان چالوس اشاره کرد و عنوان داشت:کمیته های فرهنگی- تبلیغی و ورزشی، اصناف و پشتیبانی، امور بانوان، بازرسی و اطلاع رسانی، روستایی و کمیته امنیت و انتظامی برای اجرای هر چه بهتر برنامه‌ها در این ایام در نظر گرفته شده است.

فرماندار چالوس به برگزاری هرچه با شکوه‌تر راهپیمایی 22 بهمن امسال نسبت به سال گذشته تاکید کرد و گفت: با توجه به حضور جدی مردم باید فضا و امکانات مناسبی را فراهم کنیم تا بازتاب خوبی از این روز در جهان داشته باشیم و بدین ترتیب نقشه های دشمنان و مخالفان خارجی را که مترصد کمرنگ شدن اجرای برنامه های ما هستند نقش برآب کنیم.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 352541