توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حمله مرگبار مرد نقابدار به پیرزن در خانه ویلایی الهیه
يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
پیرزن تنها که در خانه ویلایی الهیه ساکن بود پس از حمله مرد نقابدار به کام مرگ فرورفت.
به گزارش عرش نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 17 روز گذشته (17 مرداد) خبر مرگ مشکوک پیرزنی در بیمارستان شهدای تجریش به مأموران کلانتری 101 تجریش اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران انتظامی برای بررسی ماجرا در بیمارستان حاضر شدند.

با حضور پلیس در بیمارستان و بررسی اولیه مشخص شد پیرزن هشتاد ساله بر اثر اصابت جسم سنگین به سرش جان خود را از دست داده است که مراتب این اتفاق به بازپرس کشیک قتل پایتخت نیز اعلام و سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران راهی بیمارستان شد.

تحقیقات اولیه درباره این پرونده نشان داد که متوفی در خانه‌ای ویلایی در منطقه الهیه سکونت داشته است همچنین مشخص شد که یک خانواده، سرایدار خانه پیرزن بوده و از وی مراقبت می‌کردند.

در ادامه تحقیقات، کاراگاهان سراغ دختر سرایدار رفته که وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: تمام اعضای خانواده متوفی خارج از ایران زندگی می‌کنند و وی در خانه ویلایی به تنهایی سکونت داشت، زمان حادثه ما در خانه نبودیم و پیرزن تنها بود که حدود ساعت سه بعدازظهر با من تماس گرفت و در حالیکه به سختی صحبت می‌کرد از من خواست خودم را به خانه برسانم.

وی ادامه داد: زمانیکه وارد خانه شدم دیدم همه جا را دود گرفته سپس با پیرزن که خون زیادی از سرش رفته بود، مواجه شدم و سریعاً با اورژانس تماس گرفته و پیرزن را به بیمارستان بردیم، پیرزن که حال خوبی نداشت به من گفت که حدود ساعت 13:30 زنگ خانه به صدا درآمده و زمانیکه او از پشت آیفون پرسیده چه کسی پشت در است، مردی مدعی شده مأمور آب است که پیرزن در خانه را باز کرده سپس این مرد در حالیکه نقاب بر چهره داشته وارد خانه شده و ضرباتی را به سر پیرزن وارد کرده است.

دختر جوان اظهاراتش به بازپرس را اینگونه ادامه داد: پیرزن گفت پس‌ از ساعاتی در حالیکه تنها در خانه بوده به هوش آمده و به سختی خودش را به تلفن رسانده و با من تماس گرفته است.

به دنبال اظهارات دختر جوان، کارآگاهان همراه با بازپرس ویژه قتل پایتخت وارد خانه پیرزن شده و در بررسی اولیه با توجه مشاهده اتاق سوخته احتمال دادند که عاملان این جنایت پس از حمله به پیرزن قصد داشته‌اند با آتش زدن خانه شواهد صحنه جرم را از بین ببرند که موفق به این کار نشده و آتش خاموش شده است همچنین در بررسی دوربینهای مداربسته محل حادثه مشخص شد عامل جنایت با کلاهی نقابدار وارد خانه پیرزن شده و پس از دو ساعت با یک کیسه از خانه خارج شده است.

سرانجام با دستور سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت، جسد پیرزن برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و بازداشت متهم فراری ادامه دارد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392141