توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
آمریکا به دنبال گفت‌وگوهای منطقی در مذاکرات هسته‌ای نیست
يکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۸
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بدبینی ملت ایران نسبت به آمریکا گفت: آمریکا به دنبال گفت‌وگوهای منطقی در این مذاکرات نیست.

به گزارش عرش نیوز؛محمد اسماعیلی با بیان اینکه امریکایی‌ها به دنبال واقعیت در گفت‌وگوهای هسته‌ای نیستند،  گفت: ملت ایران به آمریکا بدبین است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شفاف بودن فعالیت‌های هسته‌ای ایران تاکید کرد: آژانس بین‌المللی هم سال‌ها است که این فعالیت‌ها را رصد و عدم انحراف آن را تایید کرده است.

این مسئول فعالیت‌های طبیعی هسته‌ای و برداشته شدن تحریم‌ها را حق ایران عنوان کرد و گفت: رفع موانع موجود، نیازمند برخورد منطقی طرف مقابل مذاکرات است.

اسماعیلی در پاسخ به سئوالی با بیان اینکه مجلس و کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در جریان روند کلی مذاکرات قرار دارند، ادامه داد: نمایندگان مجلس از موضوع مذاکرات اطلاع دارند ولی آنچه که در مورد جزئیات است به صورت محرمانه می‌ماند تا جلوی برخی سوء‌استفاده‌ها گرفته شود.

وی تاکید کرد: آنچه مسلم به نظر می‌رسد این است که تیم مذاکره‌کننده بدون شک بر اساس چارچوب‌ها مذاکره و حرکت می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان در ترکیب تیم مذاکره کننده در مسقط حضور ندارند، گفت: ترکیب تیم مذاکره کننده همان ترکیب قبلی است.

منبع:فارس

کد مطلب: 327846