توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل بیمه ایران
بیمه ایران آماده حمایت از تولید و ایجاد اشتغال در کردستان است
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۳
مدیرکل بیمه ایران استان کردستان گفت: بیمه ایران در کردستان تلاش دارد تا با فعالیت خود سهم بیشتری در تزریق حق بیمه‌ها به جریان تولید و رشد اشتغال و نهایتاً رسیدن به عدالت اقتصادی داشته باشد و در این مسیر از همه ظرفیت‌ها بهره می‌گیرد.
به گزارش عرش نیوز؛جمال یوسفی در دیدار با خانواده فرد متوفی تصادف کاروان همراه وزیر بهداشت در جریان سفر به کردستان در روستای گلتپه سقز که با حضور مسئولان استانی و شهرستان سقز انجام شد با اشاره به تلاش کارکنان بیمه ایران استان کردستان برای جلب رضایت مشتریان و به تبع آن ترویج استفاده از بیمه در سطح جامعه اظهار داشت: عملکرد امسال بیمه ایران در استان کردستان عملکردی شفاف بوده و برنامه‌ریزی لازم برای ادامه روند خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در سال 94 هم انجام شده است.

وی با اشاره به روند ارائه خدمات توسط بیمه گفت: بیمه در تمام زمینه‌ها و با توجه به درخواست شهروندان خدمات خود را ارائه می‌کند.

مدیرکل بیمه ایران استان کردستان تصریح کرد: بیمه ایران در استان کردستان تلاش دارد تا با فعالیت خود سهم بیشتری در تزریق حق بیمه‌ها به جریان تولید و رشد اشتغال و نهایتاً رسیدن به عدالت اقتصادی داشته باشد و در این مسیر از همه ظرفیت‌ها بهره خواهیم گرفت.

وی گفت: امیدواریم سال آینده با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده این سهم رو به رشد بوده تا با تحقق این مهم بتوانیم در خدمتگزاری و ایجاد امنیت و آسایش ذهنی و روانی مردم شریف استان سهم بیشتری ایفا کرده و در چشم انداز آینده با استفاده از منابع بسیار عظیم مالی شرکت در جلوگیری از مخاطرات و توزیع ریسک‌ها و جبران خسارت مالی و نیز در کاستن از مشکلات مردم سهمی ایفا کنیم.

یوسفی افزود: شرکت بیمه ایران همواره تلاش کرده است در اسرع وقت نسبت به پرداخت غرامت‌های ناشی از سوانح و حوادث رانندگی اقدام کرده و در بخش‌های دیگر هم در اسرع وقت به امور مردم رسیدگی کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان هم در دیدار با خانواده مرحوم هیمن خداجو گفت: با همکاری استاندار کردستان، دستگاه قضایی، شبکه بهداشت و درمان و بیمه ایران در استان کردستان، پرونده مرحوم خداجو به صورت ویژه رسیدگی و امروز دیه‌اش به خانواده وی پرداخت شد.

قدیمی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه دلخراش رانندگی که در حین سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محور سنندج به دیواندره روی داد، گفت: این حادثه موجبات ناراحتی وزیر و تمام همراهان وی را به همراه داشت و راننده خاطی هم در حال حاضر برای رسیدگی به پرونده‌اش روانه زندان شده است.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 357942