توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پرویز سروری:
آقای هاشمی از ابتدا می دانست جایی در هیئت رئیسه خبرگان رهبری ندارد/در صورت کاندید شدن شکست می خورد
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۴
قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: چنانچه آقای هاشمی در انتخابات هیئت رئیسه خبرگان رهبری کاندید می شد، یک شکست به شکست های ایشان اضافه می شد.
به گزارش عرش نیوز، پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه سیاسی تهران پرس، در خصوص عدم کاندیداتوری آیت الله هاشمی رفسنجانی برای ریاست مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: بنده معتقدم که ایشان از ابتدا می دانستند که چنانچه برای هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کنند، به طور قطع رای نخواهند داشت.

وی در ادامه افزود: بعد از برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری، ترکیب مجلس به گونه ای بود که انتخاب آقای جنتی به عنوان ریاست مجلس خبرگان دور از انتظار نبود و بنده بعید می دانستم که آقای هاشمی جزء هیئت رئیسه این دوره مجلس خبرگان باشند.

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به این که آقای هاشمی کار عقلانی انجام داد که در انتخابات هیئت رئیسه مجلس خبرگان حضور پیدا نکرد خاطرنشان کرد: چنانچه ایشان کاندید می شد، یک شکست به شکست های ایشان اضافه می شد.

به گزارش تهران پرس، آیت‌الله احمد جنتی با کسب اکثریت قاطع آرا،51 رأی خبرگان ملت، به مدت 2 سال رئیس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شد.

کد مطلب: 390440