خدمتی که هاشمی به اصولگرایان کرد!
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۱
مردم هنوز تورم ۵۰ درصدی کابینه سازندگی آقای هاشمی و بروز بحران در چند شهر کشور را فراموش نکرده اند و تنش های حاصل از رفتارهای این جریان در دوره اصلاحات و حوادث سال ۸۸ از حافظه ملت پاک شدنی نیست. لذا به یقین منجی نمایی چنین اشخاص یا جریاناتی باورپذیر نخواهد بود.
خدمتی که هاشمی به اصولگرایان کرد!
به گزارش افکارنیوز، آنچه فراتر از این اقدام رخ خواهد داد و این روزها اصولگرایان به شدت به ضرورت آن واقف شده اند همگرایی و وحدت اجتناب ناپذیر در برابر فرقه انحرافی و جریان فتنه است که اتفاقاً ورود نامزدهای شاخص این دو جریان ناخواسته خدمتی بزرگ به تحقق این همگرایی است.

یکی از چهره های اصلاح طلب که در روزهای اخیر خود نیز در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده، ورود هاشمی رفسنجانی به صحنه رقابت های یازدهمین دوره ریاست جمهوری را به منزله انفجار بمبی در میان اصولگرایان دانسته و گفته است: «اصولگرایان باید آرایش سیاسی شان را تغییر دهند و احتمالاً اینطور نیست که آنها به یک گزینه برسند زیرا دچار بحران تئوریک هستند».

این اظهار نظر که ورود آقای هاشمی آرایش اصولگرایان را دچار تغییر خواهد کرد البته سخن بی راهی نیست و طبیعی است که با ورود رقیب شاخصی همچون هاشمی رفسنجانی اصولگرایان متناسب با بازی جناح مقابل، جبهه خود را آرایش دهند. اما آنچه فراتر از این اقدام رخ خواهد داد و این روزها اصولگرایان به شدت به ضرورت آن واقف شده اند همگرایی و وحدت اجتناب ناپذیر در برابر فرقه انحرافی و جریان فتنه است که اتفاقاً ورود نامزدهای شاخص این دو جریان ناخواسته خدمتی بزرگ به تحقق این همگرایی است.

چنانچه بخواهیم به زمینه ها و ضرورت های این همگرایی که تحقیقاً مورد اقبال آحاد مردم ایران نیز هست بپردازیم، محورهای شاخص آن چنین است:

۱- کارآمدی و توانمندی در اداره کشور؛ گزینه های شاخص در جبهه اصولگرایان بر خلاف دو جریان مقابل از نظر کارآمدی و توانمندی در اداره کشور هم از تجربه قابل قبول برخوردارند و هم از نشاط و جوانی لازم بهره دارند بویژه آنکه تاکید بر مدیریت جهادی و خدمات رسانی به محرومان و اقشار ضعیف جامعه در جبهه اصولگرایی از بارقه های امید مردمی برای اداره کشور است. اقدامات صورت گرفته در دولت نهم که با همگرایی نسبی اصولگرایان صورت گرفت و از حاشیه ها و انحرافات به دور بود می تواند نمونه ای از این مدیریت باشد.

۲- پرهیز از چالش آفرینی و حاکم کردن آرامش در کشور از مهمترین خواسته های مردم در شرایط کنونی کشور است. شرایط کنونی کشور که از یک سو مشکلات اقتصادی ناشی از تورم، گرانی و بی ثباتی در بازار مردم را آزار می دهد و از سویی دیگر چالش آفرینی ها و حاشیه سازیها درد مردم و دلسوزان انقلاب را افزون کرده است؛ مطلوب جامعه نیست و متأسفانه هر دو جریان فتنه و فرقه انحرافی در سوابق و عملکرد خود نشان داده اند که پیش از آنکه به فکر مسائل و مشکلات مردم باشند در پی چالش آفرینی های رنگارنگ برای عبور از یک وضعیت به وضعیت دیگر هستند تا به بهانه های مختلف حضور خود را در قدرت تثبیت کنند. مردم هنوز تورم ۵۰ درصدی کابینه سازندگی آقای هاشمی و بروز بحران در چند شهر کشور را فراموش نکرده اند و تنش های حاصل از رفتارهای این جریان در دوره اصلاحات و حوادث سال ۸۸ از حافظه ملت پاک
متأسفانه هر دو جریان فتنه و فرقه انحرافی در سوابق و عملکرد خود نشان داده اند که پیش از آنکه به فکر مسائل و مشکلات مردم باشند در پی چالش آفرینی های رنگارنگ برای عبور از یک وضعیت به وضعیت دیگر هستند تا به بهانه های مختلف حضور خود را در قدرت تثبیت کنند
شدنی نیست. لذا به یقین منجی نمایی چنین اشخاص یا جریاناتی باورپذیر نخواهد بود.

۳- باور به آزادگی و سربلندی ایران و حفظ عزت و شرف خود در برابر زیاده خواهی دشمن یکی از مهمترین اصولی است که آحاد مردم در طول دوران انقلاب بر آن وفاق و اشتراک نظر داشته اند و این بزرگترین درسی است که ملت سرافراز ایران اسلامی از مکتب امام (رضوان الله تعالی علیه) آموخت و همواره تا سر حد جان بدان پایبند بوده است. تجربه جنگ تحمیلی و مقاومت ۸ ساله، پایمردی در بدست آوردن فناوری هسته ای و حفظ آن با وجود تحریمهای به اصطلاح شکننده غرب و ایستادگی در برابر انواع زیاده خواهی های آمریکا حاکی از سازش ناپذیری شاگردان وفادار مکتب خمینی و خامنه ای کبیر است. لذا هر کجا مردم از رفتار برخی از سیاسیون و دست اندرکاران کشور، پیروی از خط سازش و سرخم کردن در برابر دشمن را احساس کرده اند، آنها را کنار زده و تکلیف خود را با آنها روشن و نموده اند.

۴- حرکت انقلاب سازنده و رو به جلوست و دچار ارتجاع نخواهد شد. قوه پیش برندگی انقلاب که همان دلسوزان و دلدادگان به مکتب امام خمینی(ره) هستند باور دارند که اگر این انقلاب دچار روزمرگی و سازش شود، مرگ آن فرا رسیده است. نسل جوان و پر نشاطی که امروز پا به میدان پیشرفت ایران اسلامی گذاشته است از یک سو در انتظار شکستن ابهت ابرقدرتی آمریکا در صحنه نزاع بین المللی و پشت سر گذاشتن پیچ تاریخ است و از سویی دیگر سر در هوای تسخیر فضا و کنار زدن سیطره قدرت های انحصارطلب در عرصه های گوناگون پیشرفت علمی و فکری دارد.

... و خاتمه آنکه اگر بمبی هم از حضور آقای هاشمی در میان اصولگرایان ترکیده باشد فقط یک انفجار صوتی بوده که موجب هوشیاری و به خود آمدن آنهاست و ان شاءالله جبهه اصولگرایی با همگرایی و درک ضرورت وحدت برای چهارمین بار رأی «نه» مردم ایران به آقای هاشمی را رقم خواهند زد.
کد مطلب: 74124
 
 


۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۱۱:۱۲:۵۷
واقعا متاسفم...اوضاع الان مملکت نتیجه کار شما اصولگراها بود،انگار یادتون رفته چه حمایتی از احمدی نژاد میکردین..!به چه امیدی باز مردم به شما اعتماد کنن؟؟؟بخدا خسته شدیم از حرفاتون! (16063)
 
۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۱۱:۳۹:۲۹
دقیقا به نکته خیلی مهمی اشاره کردید انگار فراموش کردید ما 4 سال 8 سال پیش هم به حرف شما گوش دادیم احمدی نزادی که امروز در طرف مقابل شما قرار دارد از یاران شما بود . شماحامی احمدی نزاد بودید امروز چی شده که احمدی نزاد شد منحرف. انگار فراموش کردید . چطور امروز باید به شما اصول گراها اعتماد کنیم و فراد دوباره تیغ بروی کاندیدای خودتون نکشید و ملت رو دجار سردرگمی کنید (16073)
 
eslami.136191@gmail.com
۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۱۳:۴۴:۴۸
اوضاع امروز مملکت به خاطر سنگ اندازی ها وچالش افکنی های بسیار همین قدرت طلبانی که الآن ازشون حمایت می کنیداست که این قدرخودشون وبچه هاشون خوردندوبردند که برای تمام آبا واجدادشون هم گذاشتن (16109)
 
eslami.136191@gmail.com
۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۱۳:۴۴:۴۹
اوضاع امروز مملکت به خاطر سنگ اندازی ها وچالش افکنی های بسیار همین قدرت طلبانی که الآن ازشون حمایت می کنیداست که این قدرخودشون وبچه هاشون خوردندوبردند که برای تمام آبا واجدادشون هم گذاشتن (16112)
 
seamansimon@yahoo.com
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۱۱:۵۵:۰۵
آقای عزیز نمی دونم واقعا چی می خوای بگی و منظورت چیه اما........
مرم دولت اصلاحات و به نام خاتمی میشناسن خودت هم حتما اون دوران و یادت می آد که واسه خودمون تودنیا کسی بودیم نه این هشت سال که تا تونسیم تو اقیانوس هند و آرام جزیره کشف کردیم به دست رئیس جمهر مهترمتون که شاید می خواست یه کریستوفر کلمب بشه واسه خودشآره حاجی ملت این هشت سال و تجربه کردن و دارن زجزشو می کشن واقعا جه جوری فکر می کنی هنو مردم مثل شما فکر می کنن . به جای اینکه وقتتو با وشتن این ... پر کنی برو تو جامعه صف نانوایی، میوه فروش تو خیابون ببین ملت از اومدن کی خوشحال میشن و به کی امید بستن برو نشین برو شاید سر عقل اومدی (16083)
 
۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۱۸:۴۱:۴۳
كاملا موافقم هنوز بعد هشت سال ميخواند با تخريب و تهمت قدرت و تو دست بگيرند واقعا اين بد اخلاقيها و تخريبها ميراث اين هشت سال هست (16179)