توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سهم خواهی جریانات سیاسی از روحانی غیر منصفانه است/ اینگونه سهم خواهی ها به انتخاب وزرای ضعیف می انجامد
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سهم خواهی از دولت غیر منصفانه است، گفت: توجه رئیس جمهور به سهم خواهی ها کم لطفی به رای مردم است.
به گزارش عرش نیوز به نقل از مرآت ابوالفضل حسن بیگی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرآت در خصوص تغييرات احتمالی کابينه دولت دوازدهم گفت: در کابینه جدید باید افراد متخصص، کارآمد، شجاع، متعهد، معتقد به نظام و قانون اساسی به کارگیری شوند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مجلس 3 فراکسیون نمایندگان ولایی، مستقل و امید تشکیل شده است، افزود: طی دوماه گذشته با مذاکراتی که با نمایندگان مجلس صورت گرفت، مجلس به این فراکسیون ها تبدیل شد.
وی با انتقاد از سهم خواهی برخی احزاب از رئیس جمهور در خصوص کابینه دوازدهم اظهار کرد: هر نوع سهم خواهی از ناحیه احزاب و گروهها اقدامی غیر منصفانه است.
حسن بیگی با بیان اینکه در بحث انتخاب ریاست جمهوری گروه ها، احزاب، جناح ها و فراکسیون ها تاثیر چندانی ندارند و این مردم هستند که تصمیم می گیرند، گفت: مردم به بعضی از اقدامات و نظرات احزاب و فراکسیون ها نظر منفی دارند و اینگونه سهم خواهی ها را رد می کنند.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه موضوع ریاست جمهوری یک حرکت ملی است، بیان کرد: رییس جمهور و دولت برای همه ملت ایران است و در این موضوع سهم خواهی برخی از احزاب معنا ندارد.
وی ادامه داد: طبیعتا سهم خواهی و انتصاب وزرای ضعیف، ناتوان و غیر حرفه ای، خسارت سنگینی به نظام جمهوری اسلامی وارد خواهد کرد.
حسن بیگی با بیان اینکه رییس جمهور باید با دست باز وزرای خود را انتخاب کند، گفت: اگر رییس جمهور به سهم خواهی برخی احزاب توجه کند نسبت به رای مردم کم لطفی کرده است.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه فراکسیون نمایندگان ولایی از سوی نمایندگان اصولگرا تشکیل شده است، افزود: فراکسیون نمایندگان ولایی در چارچوب حمایت از دولت برای آبادانی و خدمت به ملت ایران اقدامات لازم را انجام می دهد.
وی تصریح کرد: 15 نفر از نمایندگان این فراکسیون انتخاب شدند تا در جهت هر چه بهتر و توانا کردن دولت و کابینه با رییس جمهور دیدار داشته باشند.
حسن بیگی با اشاره به اینکه معیشت، اشتغال و سرمایه گذاری در بخش های مختلف از مطالبات ملی است، افزود: نمایندگان در ملاقاتی که با ریاست جمهور داشتند نظرات خود را به صورت کتبی و شفاهی ارائه دادند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تلاش اعضای فراکسیون ولایی برای کمک به دولت دوزادهم خاطرنشان کرد: دولت باید در جهت تامین نیازها و مطالبات مردم گام های جدی و بلند بردارد.
انتهای پیام/ع
شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان
تاریخ مخابره : يكشنبه 8 مرداد 1396 / زمان : 12:22
نسخه چاپیارسال به دوست
اضافه کردن دیدگاه جدید

نام

لطفا کوچک و بزرگ بودن حروف را رعایت کنید *

ذخیره
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
کد مطلب: 392051
 
 


پربازدیدترین