توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران خبر داد
کشف کارگاه تولید داروی غیر مجاز در شهریار / دستگیری 2 توزیع‌کننده داروی قاچاق در بهارستان
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۲
جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف کارگاه تولید داروی غیر مجاز در شهریار و دستگیری 2 توزیع‌کننده داروهای غیرمجاز و قاچاق در بهارستان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از  خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، افضل گلزاری گفت: مأموران پلیس آگاهی بهارستان در راستای طرح امنیت اجتماعی بعد از کسب اخباری در خصوص توزیع داروهای قاچاق توسط 2 نفر در سلطان‌آباد موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 
وی ادامه داد: در تحقیقات ماموران پلیس آگاهی مشخص شد متهمان، این داروها را در مغازه‌های عطاری خود نگهداری و توزیع می‌کنند که پس از هماهنگی قضایی در دو عملیات جداگانه موفق به دستگیری 2 نفر به اسامی الف.ک و س.ن و کشف 3350 عدد داروهای قاچاق و غیر مجاز شدند.

 
گلزاری در ادامه افزود: همچنین مأموران پلیس اطلاعات غرب استان تهران پس از کسب خبری در خصوص تهیه و توزیع داروهای غیرمجاز در کارگاهی در شهریار موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 
گلزاری تصریح کرد: پس از تحقیقات اولیه و اطمینان از صحت خبر با اخذ دستور قضایی و هماهنگی با عوامل شبکه بهداشت از محل بازدید و اقلام زیادی که از آنها برای تهیه داروهای غیرمجاز و غیربهداشتی استفاده می‌شد کشف و متهم به نام الف.م دستگیر شد.

 
این مقام انتظامی عنوان داشت: متهم در اعترافات خود اظهار داشته نگهبان کارگاه بوده و اقلام مکشوفه مربوط به فرد دیگری است که آنها آرد نخودچی، جوانه گندم، زنجبیل و دارچین را آسیاب کرده و به وی می‌دادند و در تهران آنها را به قرص تبدیل کرده و هر بسته را به مبلغ 30 هزار ریال به فروش می‌رساند.

 
به گفته وی، در بازرسی از محل  111 هزار و 500 عدد قرص گیاهی در قوطی‌های کوچک با مارک دراگن در بسته‌های 60 عددی و قرص در بسته‌بندی‌های 60 عددی به همراه یک دستگاه میکسر حاوی مواد سبز و قهوه‌ای رنگ، یک دستگاه پرس کشو قرص، 4 سطل بزرگ حاوی انواع پودر و  35 عدد برچسب و 16 کارتن قوطی خالی قرص کشف شد.
کد مطلب: 274953