توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عظمت جمهوری اسلامی در مذاکرات هسته‌ای نشان داده شد‌
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۸
معاون اسبق مطبوعاتی وزارت ارشاد با اشاره به بخش مثبت مذاکرات و اینکه عظمت جمهوری اسلامی به جهانیان نشان داده شد، گفت: جهانیان به این نتیجه رسیدند که کشور ایران دارای قدرت فراوانی است.
به گزارش عرش نیوز؛محمدعلی رامین در جلسه انتخابات شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی که در محل دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار شد، اظهار داشت: مسائلی که در منطقه رخ می‌دهد جزء فجایع تاریخ  هفت هزار ساله ایران و منطقه محسوب می‌شود.

رامین با اشاره به اینکه حاصل وعده‌ها این است که ما متعهد شویم و از همه امتیازات خود دست برداریم، گفت: امتیازات ارائه شده از سوی دشمنان همان امتیازات و حقوق به حق مردم است.

وی با بیان اینکه ای کاش یک بسیجی با اندیشه منطقی، بیان توحیدی و قرآنی از منظر پنج تن آل عبا با آن‌ها به مذاکره می‌پرداخت، خاطرنشان کرد: هر زمان نوبت شما بسیجیان شد اینگونه بی‌همت، بی‌انگیزه و بی‌بصیرت امتیازات به حق مردم و کشور را به دشمنان واگذار نکنید.

رامین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه " من به این مذاکرات خوش‌بین نیستم" و  "مطمئن باشید حتی اگر مسائل هسته‌ای برطرف شود تحریم‌ها برداشته نمی‌شود" بیان کرد: نباید به مذاکرات خوش بین بود چرا که آمریکا، دشمن انقلاب اسلامی است.

این فعال سیاسی با اشاره به جنگ تحمیلی افزود: در حال حاضر همین کشور " عراق "  تحت رهنمودهای نائب بر حق امام زمان، مقام معظم رهبری در حال بازسازی است.

وی گفت: گروهک‌های تروریستی، تکفیری و جنایتکار توسط مثلث استکبار، صهیونیست و ارتجاع  برای نابودی زیرساخت‌ها و سرمایه‌های جمهوری اسلامی ایران ساخته شده‌اند.

وی با طرح این سئوال که آیا بسیجیان آماده یاری‌رسانی، پیشرفت و حفاظت از کشورهایی نظیر عراق، بحرین، یمن، سوریه، لبنان، افغانستان، پاکستان و مصر هستند؛ ادامه داد: جوانان با سیاسیون و نخبگان این کشورها وارد مباحثه و تبادل نظر شوند.

معاون اسبق مطبوعاتی وزارت ارشاد با اشاره به بخش مثبت مذاکرات و اینکه عظمت جمهوری اسلامی در این مذاکرات به جهانیان نشان داده شد، گفت: جهانیان به این نتیجه رسیدند که کشور ایران دارای قدرت فراوانی است چرا که در مدت زمان 12 ساله به مذاکره با 6 کشور قدرتمند پرداخته است.

رامین با بیان اینکه مذاکره‌کنندگان ما نتوانستند مسائل ایدئولوژیک را به میان بیاورند، گفت: امید است مذاکره‌کنندگان با خودباوری و رهبری مقام معظم رهبری با باز پس‌گیری امتیازات، آینده روشنی را برای کشور ایران به ارمغان بیاورند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 334956