توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار نی‌ریز:
۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل سد چشمه عشاق نی‌ریز اختصاص یافت
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۹
فرماندار نی‌ریز گفت: ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل سد چشمه عشاق نی‌ریز اختصاص یافت.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از نی‌ریز، سرهنگ غلامرضا توکل، فرمانده سپاه نی‌ریز صبح امروز در جلسه شورای ادارای این شهرستان با اشاره به لزوم خوش‌بینی مردم به نظام، اظهار کرد: سپاه در هفته دولت در کنار دولت مردان حضور یافته و مسئولان باید در جمع مردم حضور بیابند و زحمات دولت را تشریح کنند زیرا ما وظیفه حمایت از دولت را به عهده داریم.

 
وی با بیان اینکه مدیران دولتی باید الگوهایی چون شهید رجایی و باهنر را بشناسند به ایثارگری‌های رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس و پایداری آزادگان سرافراز اشاره و خاطر نشان کرد: ‌سرکشی به زجرکشیدگان دفاع مقدس و آزادگان جزء وظایف مسئولان است.

 
سرهنگ توکل با اشاره به مقام شامخ شهدا و لزوم بزرگداشت آنها، از برگزاری یادواره شهدای کارمند نی‌ریز در دهه اول شهریورماه خبر داد.

 
مجید زارع، رئیس مخابرات نی‌ریز نیز اعلام کرد: ‌‌طرح هشت رقمی شدن شماره‌های تماس سراسر استان در دستور کار قرار گرفته که به زودی این طرح اجرا می‌شود و هزینه این طرح بسیار ارزان است.

 
وی افزود: برای اطلاع‌رسانی و مطلع‌شدن مردم از شماره‌های مخاطبان خود سامانه 3200 آماده ارائه خدمت است.

 
محمدرضا امیری، فرماندار نی‌ریز نیز گفت: کل حاکمیت در شورای اداری شهرستان است که می‌توانند عملکرد و فعالیت‌های ادارات را تبیین و تشریح کند.

 
وی با تشکر از فرماندهی سپاه نی‌ریز، گفت: قواهای نظام خارج از مجموعه دولت نیست و از همراهی فرمانده محترم سپاه سپاسگزاریم و یکی از دستاوردهای نظام همین مشی اعتدال است که منجر به تعامل آن با سایر بخش‌های نظام شده و درواقع این یک دستاورد است.

 
امیری افزود:‌ مردم از اختلاف چیزی نصیبشان نمی‌شود و این اعتدال سبب ایجاد تعامل، آرامش و خوش‌بینی می‌شود.

 
وی با اشاره به هفته دولت گفت: این هفته زمان مناسبی برای تشریح خدمات دولت است و ما باید به صورت ریزتر و دقیق‌تر برنامه‌ها را دنبال کنیم.

 
امیری با بیان اینکه ‌پروژه‌های مهمی چون احیاء صنعت فولاد، جاده ترانزیت در سطح شهرستان آغاز شده و به سرانجام رساندن این‌ها کار عظیمی است، خاطر نشان کرد: 20 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل سد چشمه عاشق اختصاص یافته است.

 
وی افزود: کارگروه استانی برای برطرف کردن مشکلات همگی صنایع من جمله سنگ و معدن تشکیل شده و رهاسازی حق آبه بختگان در زمستان نیز در حال پیگیری است.

 
فرماندار نی‌ریز با بیان اینکه به همکاری جهاد‌ کشاورزی استان صادرات انار، انجیر، بادام و پسته نی‌ریز فراهم شده، تصریح کرد: با توجه به بحران کم‌آبی کار گروه منابع را فعال شده تا مصرف آب را در شهرستان ساماندهی کند. 

 
حجت‌الاسلام سید جواد فقیه، امام جمعه موقت شهرستان نی‌ریز  نیز با تبیین مقام و مکتب امام صادق (ع) گفت: مراسم شهادت این امام بزرگوار باید در شهرستان به نحو احسن برگزار شود.

 
حجت الاسلام فقیه با تاکید بر لزوم توجه به منشور اخلاقی امیرالمومنین (ع) گفت: برنامه‌های دولت نباید محدود به یک هفته باشد و بهتر است مسئولان در تمام طول سال اطلاع‌رسانی لازم را به مردم د اشته باشند.

 
وی همچنین از اعضای شورای ادارای شهرستان خواست تا برای ارتقای سطح معنوی شهرستان با امام جمعه این شهرستان تعامل زیادی داشته باشند.
کد مطلب: 295851