توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
چهارمحال وبختیاری قطب توریسم درمانی کشور می شود
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۱
مشاور امور اجرایی و برنامه ریزی استانداری چهارمحال وبختیاری از انجام اقدامات اولیه احداث شهرک سلامت در استان در راستای تبدیل چهارمحال و بختیاری به قطب توریسم درمانی کشور خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛'ملک محمد قربانپور' روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به همکاری بخش خصوصی کشور آلمان برای ایجاد شهرک سلامت در استان گفت: این شهرک شامل چند واحد سلامت و بیمارستان بخش خصوصی ، در یکی از مناطق نمونه گردشگری حاشیه زاینده رود ایجاد می شود.

وی افزود: در صورت اجرای این طرح، امکان ارائه خدمات درمانی به کشورهای خاورمیانه و حوزه خلیج فارس در چهارمحال وبختیاری فراهم می شود.

مشاور استاندار چهارمحال وبختیاری ادامه داد: مراحل مقدماتی تفاهم نامه انجام شده و نواقص و نیازمندی های این طرح توسط طرف آلمانی در دست بررسی است.

قربانپور آغاز عملیات اجرایی این طرح را درگرو اعلام نظر کارشناسان آلمانی دانست و افزود: پیش بینی می شود در سال آینده میلادی این طرح در استان عملیاتی شود.

۱۵ منطقه نمونه گردشگری در چهارمحال وبختیاری شامل ۱۳ منطقه گردشگری ملی و دو منطقه گردشگری استانی، چهارمحال وبختیاری را به یکی از استان های با ظرفیت بالای گردشگری کشورتبدیل کرده است.

در سفر رییس جمهوری و هیات دولت به استان با تاکید دکتر روحانی برای تبدیل چهارمحال وبختیاری به یکی از قطب های گردشگری کشور، سند جامع گردشگری این استان در دست تدوین است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 319953