توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز خواستار شد
لزوم تخصصی کردن تشکل‌های مردم نهاد
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۶
مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز گفت: تخصصی کردن تشکل‌های مردم نهاد در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش عرش نیوز،حمیدرضا عسگری صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی تشکل‌های مردم نهاد در استان البرز اظهار کرد: یکی از مهمترین اقداماتی که باید در این مسیر انجام شود شناسایی این نهادها و رفع مشکلات آنها است.

وی ادامه داد: برخی از تشکل‌های مردم نهاد نقش بسیار موثری را در اجتماع دارند که می‌توانیم با رفع مشکلات آنها علاوه بر ارتقای سطح فعالیت‌های این نهادها در تأثیرگذاری آنان در اجتماع نیز گام برداریم.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز با بیان این که در استان البرز 266 تشکل مردم نهاد فعال است افزود: براساس اقدامات انجام شده برخی از این تشکل‌ها فعالیت موثری در استان البرز ندارند.

عسگری از جمله مهمترین مشکلات این نهادها را مشکلات مالی عنوان کرد و گفت: در این راستا تدابیر ویژه‌ای برای این نهادها در نظر گرفته شده است.

وی با تأکید بر این که ساماندهی این تشکل‌ها نقش اساسی و مهمی را در اجرای طرح‌های اجتماعی دارد خاطرنشان کرد: نهادهای مردمی به دلیل این که از بطن جامعه بوده راحت‌تر می‌تواند مطالبات و نیازهای مردم را بررسی و شناسایی کند لذا با تخصصی کردن این نهادها می‌توان در پررنگ‌تر شدن طرح‌های اجتماعی و فرهنگی تأثیرگذار باشیم./فارس

کد مطلب: 272973
 
 


رضی الله
۱۳۹۵-۰۷-۲۴ ۰۷:۵۶:۰۰
با این طر ح مردم نهاد فساد وفتنه کرج را گرفته ..به فکر بیکاری جوانان باشید . شعار دادن فایده ندارد عمل کنید ..فقط افراد سفارشی خودتان را سر کار میبرید ..فردا قیامت وهمین دنیا باید جوابگو باشید (67655)