توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
15 طرح برق رسانی روستایی در استان سمنان
پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸
15 طرح برق رسانی روستایی به مناسبت هفته دولت در نقاط مختلف استان سمنان با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 348 میلیون ریال مورد بهر ه برداری قرار گرفتند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از مرآت، سید محمد حسینی نژاد معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان از بهره برداری 15 طرح برق رسانی روستایی در استان خبر داد و گفت: برق رسانی به شهرک انصار الحسین روستای حسن آباد در شهرستان سمنان با اعتبار 830 میلیون ریال انجام شد.
حسینی نژاد با اشاره به بهینه سازی شبکه فشار متوسط بلوار جوادالائمه روستای لاسجرد در شهرستان سرخه با مبلغ 352 میلیون ریال افزود: دو طرح اصلاح شبکه برق روستاهای گوشوارک و چاشم از توابع شهرستان مهدیشهر با اعتبار 354 میلیون ریال به بهره برداری رسیدند .
وی اضافه کرد: اجرای پنج طرح توسعه و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف با مبلغ یک میلیارد و 818 میلیون ریال برای شش روستا در شهرستان شاهرود شامل چهارباغ ، شاهکوه علیا، کلامو، ابرسج، قاسم آباد و ابر می باشد .
وی با اشاره به اینکه طرح بهسازی شبکه فشار ضعیف هوایی در بلوار امام حسین (ع) روستای بکران شهرستان میامی با اعتبار 188 میلیون ریال افتتاح شد، تصریح کرد: دو طرح در قالب تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در روستاهای ابوالبق، مهماندویه، آستانه، ورکیان و امام آباد شهرستان دامغان مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی با بیان اینکه طرح اصلاح شبکه برق روستای ریکان با اعتباریک میلیارد و 380 میلیون ریال در شهرستان گرمسار به اجرا درآمده یادآور شد: احداث پست هوائی روستای ده سلطان در شهرستان آرادان با مبلغ 175 میلیون ریال از دیگر طرح هایی است که در هفته دولت امسال به بهره برداری رسید .
انتهای پیام/
کد مطلب: 392475
 
 


پربازدیدترین