توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده نیروی زمینی ارتش در اصفهان:
رزمایش بزرگ «محمد رسول‌الله» تنها بخشی از توان نظامی ایران را به جهان نشان داد
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۹
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: رزمایش بزرگ «محمد رسول‌الله» تنها بخشی از توان نظامی ایران و نیروهای مسلح کشور را به جهان نشان داد.
به گزارش عرش نیوز: امیر احمدرضا پوردستان عصر امروز در مراسم گرامیداشت چهلمین روز امیر دشت‌پا در اصفهان، با اشاره به فداکاری‌های شهدا در تاریخ انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهدا همواره ایثار و فداکاری‌های قابل توجهی صورت می‌دهند و با ایثار خود، عزت و استقلال کشور ایران را رقم زده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت شهادت و فداکاری شهدا تصریح کرد: شهدا در مکتب امام حسین(ع) تربیت شده‌اند و انسان‌های بزرگ و باعظمت، با روح بزرگ خود به ایثار و جانفشانی دست می‌زنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه شهید هدایت دشت‌پا دارای روحی بزرگ بود و همواره روح او جسمش را به زحمت می‌انداخت، خاطرنشان کرد: این شهید گرامی در طول زندگی خود همواره در راه نظام تلاش کرد و برای انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد و هرگز به فکر استراحت نبود.

امیر پوردستان با بیان اینکه مردان با روح‌های بزرگ دارای این ویژگی‌ها هستند، گفت: این شهید بزرگوار در رزمایش محمد رسول‌الله(ص) حضوری فعال داشت و این رزمایش تنها بخشی از قدرت ایران اسلامی و نیروهای مسلح آن را به جهان نشان داد.

وی با بیان اینکه رزمایش محمد رسول‌الله به‌موقع اجرا شد، تصریح کرد: باید گفت که گروه ۵۵ توپخانه ارتش اصفهان خیلی زود با هدایت شهید دشت‌پا به منطقه عملیاتی رسیدند و این نشانه توجه ویژه این شهید به وظیفه خود بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: این فرماندهان، ذوالفقاران ولایت هستند که علیه استکبار جهانی ایستادگی و از ارزش‌های انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی(ص) دفاع می‌کنند که این فرماندهان در نیروی زمینی ارتش بسیار هستند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 365574