توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سردار نقدی در روانسر:
خون شیعه و سنی در دفاع از حق به هم آمیخته شده است
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۱
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز خون شیعه و سنی در دفاع از حق به هم آمیخته شده است که شهدای اهل سنت در سیستان و بلوچستان نمونه بارزی از این خون‌ها است.
به گزارش عرش نیوز و به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه، سردار محمدرضا نقدی در همایش هفته وحدت در مسجد جامع روانسر اظهار داشت: تمامی وجود پیامبر گرامی اسلام (ص) برای امت اسلام برکت بود.

وی افزود: مردم عربستان آنقدر جاهل بودند که افراد با سواد آنها از تعداد انگشتان دو دست تجاوز نمی‌کرد و آنقدر به قلب‌های سخت و ناآگاه دچار بودند که فرزند خود را زنده به گور می‌کردند و با کوچکترین بهانه شمشیر می‌کشیدند به گونه‌ای که ۸۰ جنگ را به پیامبر اسلام (ص) تحمیل کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: این بیابان بی‌آب و علف ظرف ۳۰ یا چهل سال به جایی رسید که ابرقدرت‌های آن روز در برابرش زانو زدند و رهبران این تمدن‌ها از میان امت اسلام برگزیده شد.

سردار نقدی با اشاره به تحول بعد از انقلاب اسلامی ایران در کشور گفت: کشوری که حتی اجازه انتخاب شاه خودش، استاندار خودش و فرماندار خودش را نداشت امروز با فروش روزانه کمتر از یک میلیون بشکه نفت به این توان علمی و نظامی رسیده است و به عنوان یکی از برترین کشورهای عالم در حال اداره شدن است و این برای دشمنان ملت پذیرفتنی نیست.

وی گفت: درست مثل همان صدر اسلام