توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بیش از ۲۱ میلیارد ریال به نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۵
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت بیش از ۲۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کمک معیشت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان در آذرماه امسال خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛محمد نظری با اشاره به اینکه کمیته امداد نهادی است که به فرمان امام راحل و در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌های محروم و حمایت از آنها بنا نهاده شده، اظهار داشت: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شامل دو گروه در قالب طرح شهید رجایی و طرح مددجویی هستند که علاوه بر سایر خدمات، ماهیانه مبلغی تحت عنوان کمک معیشت و مستمری به حساب آنان واریز می شود.

وی با بیان اینکه تعداد 32 هزار و 293خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هستند، گفت: در این راستا در آذرماه سال جاری 21 میلیارد و 889 میلیون و 270 میلیون ریال به عنوان کمک معیشت به آنها پرداخت شده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: علاوه بر کمک معیشت ماهیانه، مشکلات مالی و معیشتی خانواده های تحت حمایت بررسی و بسته به نیاز آنها، خدماتی در قالب تسهیلات قرض الحسنه یا کمک نقدی بلاعوض به خانواده های نیازمند نیز پرداخت می شود.

نظری خاطرنشان کرد: ارائه خدمات هدفمند یکی از راهکارهای کمیته امداد برای توانمندسازی مددجویان و همچنین جلوگیری از وابستگی مددجویان به این نهاد است.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 352505