توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر همدان خبر داد
تدوین 100 فرصت سرمایه‌گذاری در شهرداری همدان
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۳
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان گفت: حدود یک‌صد فرصت سرمایه‌گذاری توسط شهرداری همدان تدوین می‌شود تا در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گیرد.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علی رضایی شامگاه چهارشنبه در کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان اظهار کرد: یکی از اهداف شورای چهارم جذب سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در همدان است.

 
وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران در همدان موجب رونق کسب و کار می‌شود، افزود: با انتصاب سرپرست شهرداری همدان سرمایه‌گذاری در همدان شتاب بیشتری به خود گرفته است.

 
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری مرکز ثقل توسعه شهر است، اظهار کرد: در شرایطی که دولت با گرفتاری‌های اعتباری مواجه بوده و از نظر بودجه دست دولت بسته است، سرمایه‌گذاری بخش خصوصی لازمه توسعه است.

 
وی بر ضرورت اجماع سرمایه‌گذاری برای توسعه شهر همدان تأکید کرد و افزود: شهرداری همدان در حال تدوین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در همدان است تا سرمایه‌گذاران بر اساس نیازهای اولویت‌بندی شده، سرمایه‌گذاری کنند.

 
رضایی یادآور شد: حدود یک صد فرصت سرمایه‌گذاری توسط شهرداری همدان تدوین می‌شود تا در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گیرد.

 
وی بر تلاش مدیران مناطق مختلف شهرداری بر جذب سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در شهر تأکید کرد و بیان داشت: مدیران مناطقی که در امر سرمایه‌گذاری در همدان تلاش کرده و زمینه لازم را برای جذب سرمایه‌گذار فراهم سازند، در صورت تحقق این امر مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

 
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان با اشاره به اینکه افراد توانمند در سرمایه‌گذاری اثرگذار خواهند بود، بیان داشت: امیدواریم بتوانیم از نیروهای باتجربه‌ در گردشگری و جذب سرمایه‌گذار بهره بگیریم.

 
سرپرست شهرداری همدان نیز با بیان اینکه هشت پروژه سرمایه‌گذاری شده از سوی شهرداری همدان در حال انجام است، افزود: برج ایرانیان با مبلغ 260 میلیارد تومان، پروژه زمین خریداری شده مخابرات با مبلغ 90 میلیارد تومان، گاراژ سوگند با سرمایه‌گذاری 25 میلیارد تومانی، پارک ملل با مبلغ 40 میلیارد تومان، احداث تقاطع غیر همسطح سپاه با 30 میلیارد تومان و احداث میدان میوه و تره‌بار با 150 میلیارد تومان از جمله این پروژه‌ها هستند.

 
سیدمصطفی رسولی افزود: این پروژه‌ها مشکل مالکیت ندارند و با مشارکت بخش خصوصی احداث خواهند شد.

 
وی با بیان اینکه شهرداری دارای مدیران توانمند و قدرتمندی است که نباید فرصت‎سوزی کرد، خاطرنشان کرد: پارکینگ جنب استخر شهدا با ظرفیت 300 دستگاه احداث خواهد شد که این پروژه به شکل مشارکتی است.

 
سرپرست شهرداری همدان یادآور شد: محور 35 متری شهرک بهشتی به سمت مزدقینه انجام شده و زیرسازی جاده رباط به سمت دانشگاه آزاد نیز انجام و آماده تحویل است.
کد مطلب: 274908