توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کشیش کلیسای ارومیه: گروهک تروریستی داعش عروسک استکبار است
پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۳
کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه با وحشیانه خواندن جنایات گروهک تکفیری داعش گفت: گروهک تروریستی داعش عروسکی در دست استکبار جهانی است که به فرمان اسرائیل غاصب حرکت و با دستور آمریکا جنایت می کند.
 
به گزارش عرش نیوز؛داریاووش عزیزیان افزود: اعمال وحشیانه داعش نه تنها مغایر با دستورات تمام ادیان آسمانی است بلکه مغایر با ارزشهای بشری نیز است.

 
کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه ادامه داد: آنچه در ادیان مختلف آمده دعوت به صلح و دوستی و محبت با همسایگان است و در سایه صلح و محبت، ملتها به پویایی می رسند نه در جنگ و خشونت.

 
وی با بیان اینکه به راه انداختن جنگ قومیتی و مذهبی از اهداف دیگر این گروهک به دستور رژیم صهیونیستی است گفت: آنها می خواهند به این طریق قومیتهای مختلف را در مقابل هم قرار داده و اتحاد و همدلی آنان را به کینه و نفرت تبدیل کنند.

 
وی ادامه داد: داعش و گروهک های تروریستی مشابه آن، نه به مسلمانان رحم می کنند و نه به مذاهب و ادیان دیگر، آنها به فجیع ترین شکل مساجد، کلیساها و سایر اماکن زیارتی را به تلی از خاک تبدیل می کنند.

 
کشیش کلیسای شرق آشور، جنایات گروهک تروریستی داعش را حاصل زیاده خواهی اسرائیل غاصب، آمریکا و تمامی قدرتهای سلطه دانست و یادآوری کرد: قدرتهای سلطه برای تسلط بر کشورها و تسخیر آنها تلاش می کنند تا بوسیله این گروهها زمینه تجزیه کشورهای منطقه را فراهم کرده و خود ارباب منطقه شوند.

 
وی افزود: گروهک های تروریستی دست به قتل عام مسیحیان در عراق و سوریه و ویران کردن کلیساهای آنها کرده و در سویی دیگر شیعه و سنی را مورد ستم خود قرار داده اند پس می توان گفت گروهک تروریستی داعش عروسک مخوف رژیم صهیونستی و آمریکاست که در نهایت خود آنان را نابود خواهد کرد.

 
کشیش عزیزیان اضافه کرد: گروهک تروریستی داعش با ایجاد رعب و وحشت در منطقه به وحشیانه ترین جنایات دست می زند که مورد انزجار تمام ملتهاست.

 
داعش مخفف دولت اسلامی عراق و شام است و اعضای این گروهک نروریستی جنایات بی شماری در عراق و سوریه بر علیه مسلمانان و اقلیتهای مذهبی انجام داده اند.
منبع:ایرنا
کد مطلب: 284402