توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی‌فقیه در همدان:
عده‌ای بی‌بصیرت, به دنبال تبرئه سران فتنه هستند
پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۷
نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با اشاره به راهپیمایی مردم همدان در هفتم دی ماه سال ۸۸ گفت: متاسفانه عده‌ای بی بهره از بصیرت دنبال تبرئه سران فتنه هستند.
به گزارش عرش نیوز؛آیت‌الله غیاث‌الدین طه محمدی امروز در ستاد هماهنگی برگزاری مراسم 9 دی استان همدان اظهار داشت: قائله 9 دی با بیداری مردم ولایت‌مدار نظام جمهوری اسلامی به نفع اسلام و خون شهدا خاتمه یافت و قبل از اینکه حرکتی توسط اقشار مختلف مردم در سراسر کشور انجام گیرد در هفتم دی ماه شاهد برگزاری بزرگترین تجمع در همدان بودیم.

وی افزود: مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در این روز برائت خود را از سران فتنه که به خود اجازه جسارت به امام(ره) و توهین به مقام معظم رهبری و عزداران حسینی (ع) داده بودند، اعلام کردند و این فاجعه که خطر آن از هشت سال جنگ تحمیلی بیشتر بود، با تجمع ملت ایران به پایان رسید.

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: متأسفانه عده‌ای امروز در مقام تبرئه و آزادی سران فتنه‌ بر آمده اند و علمدار این صحنه شدند که این اقدام نگران کننده است و نشان از عدم بهره‌مندی این افراد از بصیرت است.

وی با اشاره به اینکه دشمن در مذاکرات هسته‌ای ثابت کرد که با حرف و گفت‌وگو با مسائل کنار نمی‌آید، تصریح کرد: حماسه 9 دی با تمام قوا و قدرت و دور از مسائل افراط و تفریطی باید با حضور حداکثری مردم همدان برگزار شود و باید با آرمان‌ها و کارشکنی‌های آن روز برای مردم به خوبی تبیین شود.

محمدی با تأکید بر اینکه مباحث توهین‌آمیز به افراد نباید در بزرگداشت 9 دی عنوان شود، بیان کرد: اجتماع مردم همدان در روز اربعین امسال مورد ستایش همه قرار گرفته است و با تأسی از این اتفاق باید برنامه بزرگداشت 9 دی نیز از نظر سخنران، مداح و مجری در شأن استان دارالمؤمنین و دارالمجاهدین باشد.

وی افزود: باید مراقب باشید که دشمن ذره‌بین در دست گرفته است و به دنبال بزرگنمایی کوچکترین نقاط ضعف‌ از این مراسم است تا به نفع خود سوء استفاده کند بنابراین از جریان‌ها و مسائلی که سبب ایجاد ضعف در این تشکیلات و برنامه شود، پرهیز کنید.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 344801