توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرپرست لیگ شبیه‌ساز امداد مرکز تحقیقات مکاترونیک دانشگاه آزاد قزوین:
مسابقات جهانی ربوکاپ محل اقتدارنمایی پژوهشگران ایرانی است
دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۸
سرپرست لیگ شبیه‌ساز امداد مرکز تحقیقات مکاترونیک دانشگاه آزاد قزوین گفت: مسابقات جهانی ربوکاپ محل اقتدار نمایی پژوهشگران ایرانی است.
به گزارش عرش نیوز؛ پویا دلدار گوهردانی با اشاره به سطح بالای مسابقات ربوکاپ برزیل اظهار داشت: در این دوره از مسابقات شاهد رشد کمی و کیفی لیگ شبیه ساز امداد هستیم.

 
وی با اشاره به شرکت تیم‌هایی از کشورهای ایتالیا، برزیل، هلند، ژاپن، چین، کلمبیا، ترکیه، مصر و ایران افزود: رقابت در مسابقات علمی جهانی به ارتقای کیفی علوم نوین می‌انجامد و با توجه به ظرفیت بالای علمی پژوهشگران جوان ایرانی محلی برای اقتدار نمایی آنان خواهد بود.

 
سرپرست لیگ شبیه‌ساز امداد مرکز تحقیقات مکاترونیک دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در ادامه به تیم‌های ایرانی حاضر در این دوره از مسابقات در لیگ شبیه ساز امداد پرداخت و یادآور شد: تیم‌هایی از دانشگاه امیرکبیر و تیزهوشان با سایر کشورها به رقابت می‌پردازند.

 
دارنده دو مقام اول و یک مقام سوم جهان در مسابقات جهانی ربوکاپ هلند 2013 در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد همچون سال گذشته کشور عزیزمان در این لیگ به مقام‌های ارزنده‌ای دست پیدا کند.

 
وی، کمک به مدیریت بحران در حوادث غیر مترقبه را از دست‌آوردهای لیگ شبیه ساز امداد برشمرد و متذکر شد: با استفاده از ظرفیت‌های علمی لیگ شبیه ساز امداد می‌توان در حوادث ناشی از بلایای طبیعی به مدیریت بحران کمک فراوانی کرد.
فارس
کد مطلب: 287904