توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار هرمزگان:
پاسداران آموزه‌های امام حسین (ع) را الگو قرار دهند
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۹
استاندار هرمزگان گفت: حضرت امام حسین (ع) سرور آزادگان عالم است و پاسداران ما باید شجاعت و آزادگی ایشان را سرلوحه و الگوی خود قرار دهند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، جاسم جادری با تبریک حلول ماه شعبان و فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: شعبان یکی از ماه‌های مهم و ارزشمند برای مسلمانان و ماه پیامبر بزرگوار اسلام (ص) است که اعیاد و ایام مهمی در دل این ماه نهفته است.

وی ادامه داد: سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار است که باید این عید بزرگ اسلامی را با برگزاری برنامه‌ها و مراسمات باشکوه گرامی بداریم.

استاندار هرمزگان افزود: حضرت امام حسین (ع) سرور آزادگان عالم است و پاسداران ما باید شجاعت و آزادگی امام سوم شیعیان را سرلوحه و الگوی خود قرار دهند.

جادری همچنین چهارم شعبان سالروز میلاد حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) را گرامی داشت و افزود: حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) در راه دفاع از دین اسلام و با پیروی از ولایت جان خود را فدا کرد.

وی اضافه کرد: جانبازان و ایثارگران نیز در دوران دفاع مقدس، حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) را الگوی خود قرار داده و در برابر دشمنان ایستادگی کردند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان در ادامه پنجم شعبان سالروز میلاد حضرت امام سجاد (ع) را تبریک گفت و بر لزوم ترویج معارف، عرفان و آموزه‌ها و سیره زندگی این امام بزرگوار تاکید کرد.
کد مطلب: 267807