توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
زوایای بازگو نشده انقلاب اسلامی به نسل جوان معرفی شود
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۷
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: معرفی زوایای بازگونشده انقلاب اسلامی ایران و دوران دفاع مقدس برای نسل جوان ضرورت دارد.
به گزارش عرش نیوز:
'خسرو عروج ' که شب چهارشنبه در مراسم گرامیداشت ۷۳ شهید گمنام شهرستان آمل در مسجد جامع این شهرستان سخن می گفت، افزود: الگوی جامعه ایران همان مکتب امام راحل(ره) و شهدای جنگ تحمیلی است که باید متولیان امر آن را به نسل جوان نشان دهند.

وی اضافه کرد: تهاجم فرهنگی وسیع دشمن فضای جامعه را آلوده کرده که در این شرایط اگر بتوان دین خود را حفظ کرد، کار بزرگی انجام شده است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز کار ملت انقلابی ایران هزاران برابر از دوران انقلاب و دفاع مقدس سخت تر است زیرا تشخیص صحیح راه حق و باطل مشکل است.

سردار عروج یادآور شد: هرچند استواری در مسیر انقلاب، امام و شهدا سخت است اما می توان با تکیه بر آنها، انقلاب اسلامی ایران را در برابر تهدیدهای نابرابر دشمنان حفظ کرد.

وی اظهار کرد: اکنون جنگ ما در مقابل دشمن در جبهه فرهنگی است و باید با این تهدیدها که هر روز بر ابعاد آن افزوده می شود، مقابله کرد.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: دشمنان نشان دادند که حتی یک لحظه از توطئه علیه این کشور دست بر نمی دارند.

عروج گفت: دشمن با بررسی سال ها مبارزه ملت ایران و شاگردان مکتب انقلاب اسلامی در منطقه دریافته که برای ایستادن در برابر جریان نیازمند ارتش های اعتقادی است و از این رو تفکرات افراطی عده ای متظاهر به اسلام و انسانیت را با پرچم و شعار دروغین دین به جان مسلمان انداخته است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران همانند دوران دفاع مقدس و سال های پس از آن، اجازه دست درازی به خاک و ارزش های این کشور را به بیگانگان نخواهد داد.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: ولایت فقیه محور جبهه اسلام ناب محمدی (ص) است و دشمن برای مقابله فرهنگی با ملت ایران می خواهد این محور ارزشی و معنوی را از بین ببرد.

سردار عروج هوشیاری ملت، پشتیبانی آگاهانه آنان از ولایت فقیه و حرکت در مسیر امام راحل و شهدا را خنثی کننده توطئه دشمنان دانست.
منبع:ایرنا
کد مطلب: 307703
 
 


پربازدیدترین