توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان کشور در ارومیه آغاز شد
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۹
مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان باشگاه های کشور 'جام زنده یاد حسین معدنی' از عصر دیروز (شنبه) به میزبانی شهر ارومیه آغاز شد.
به گزارش عرش نیوز؛این رقابت ها در سالن سه هزار نفری شهیدان آهن دوست ارومیه و با حضور تیم های شهرداری ارومیه، متین ورامین، نوین کشاورز تهران از گروه ب و سه تیم پیکان تهران، میزان مشهد و تعاون گنبد از گروه الف برگزار می شود.

این دیدارها به مدت پنج روز ادامه دارد و در نهایت چهره تیم های برتر کشور مشخص می شود.

در روز نخست این مسابقات ابتدا دو تیم میزان مشهد و پیکان تهران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پیکان موفق شد در سه سه ست پیاپی و امتیازات 25 بر 12، 25 بر 13 و 25 بر 21 نماینده مشهد را از پیش رو بردارد.

در دومین دیدار میزبان این مسابقات تیم شهرداری ارومیه در یک دیدار سخت و نفس گیر موفق شد با نتیجه 3 بر 2 نوین کشاورز را شکست دهد و دو امتیاز حساس دیدار را نصیب خود کند.

شهرداری ارومیه در ست های اول، سوم و پنجم با امتیازات 25 بر 15، 25 بر 23 و 15 بر 7 از نوین کشاورز پیش افتاد ولی در ست های دوم و چهارم با نتایج 25 بر بر 12 و 25 بر 23 نتیجه را بر حریف خود واگذار کرد.

'فرهاد شاهمیری' به عنوان داور اول با کمک 'حمید رضا طوسی' این دیدار را قضاوت کردند.

در سومین دیدار تیم تعاون گنبد و متین ورامین برابر هم صف آرایی کردند که در پایان تیم متین توانست با نتیجه 3 بر 2 بر حریف گنبدی فائق شود.

در این دیدار متین ورامین در ست های دوم، چهارم و پنجم با نتایج 25 بر 14، 25 بر 18 و 15 بر 13 پیروز شد و در ست های اول و سوم با نتایج 25 بر 22 و 25 بر 11 شکست خورد.

'امیدوار حاتمی' به عنوان نماینده فدراسیون بر این دیدار نظارت دارد و 'رضا حسن زاده' و 'فریدون شیربیگی' وظیفه سرپرست داوران و سرپرست فنی این مسابقات را بر عهده دارند.

** محسنی نیا: تمام دیدارهای مرحله نهایی برای ما حکم فینال را دارد

سرمربی تیم جوانان شهرداری ارومیه پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل تیم نوین کشاورز تهران گفت: تمام دیدارهای مرحله نهایی لیگ برتر جوانان کشور برای ما حکم فینال را دارد چرا که برگزیده های ایران در آن حضور دارند.

'جاوید محسنی نیا' افزود: ماراتن بسیار سختی برابر این تیم تهرانی داشتیم و نتوانستیم امتیاز کامل این دیدار را نصیب خود کنیم.

وی اظهار کرد: در این مسابقات 'امیر خداپرست' را به خاطر حضور در تمرینات آمادگی تیم لیگ برتر بزرگسالان مان در اختیار نداریم و 'میلاد حمیدی' هم از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شده است و با وجود درد شدید و مصدومیت به میدان رفت.

محسنی نیا افزود: دیدارهای مرحله نهایی لیگ جوانان کشور از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و تیم شهرداری ارومیه می خواهد در زمین خود کاپ قهرمانی را بالا ببرد.

وی ادامه داد: امروز یکشنبه در دومین دیدار خود به مصاف تیم تعاون گنبد می رویم و امیدوارم بتوانیم سه امتیاز کامل را از این تیم بگیریم چرا که سیستم و برنامه خاصی برای دیدار با آنان طراحی کرده ایم.

بازیکن اسبق تیم ملی ایران گفت: تمامی تیم های حاضر در لیگ جوانان کشور با انگیزه هستند و برای پیروزی به میدان می روند و هر تیمی که بتواند تمرکز لازم و انسجام تیمی خود را حفظ کند پیروز میدان است.

این مسابقات امروز یکشنبه نیز با انجام سه دیدار دیگر پیگیری می شود.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 359201