توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
افزایش قیمت بلیط پروازهای فرودگاه بجنورد
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۰
قیمت بلیط پروازهای فرودگاه بجنورد از امروز به دلیل سیاست‌های آزادسازی نرخ بلیط شرکت‌های هواپیمایی از سوی دولت، همزمان با سایر خطوط پروازی افزایش یافت.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، در حالی که پیش از این نرخ بلیط هواپیما در مقصد بجنورد به تهران و یا تهران به بجنورد یک میلیون 161هزار ریال بود امروز به یک میلیون و 503هزار ریال افزایش یافت.

 
البته فروش بلیط پروازهای بجنورد به تهران و بالعکس در 9 کلاس مختلف و با قیمت‌های متفاوت پیش بینی شده لیکن تنها اسماً این کلاس‌ها وجود داشته و بلیط این خطوط با همان قیمت یک میلیون و 503هزار ریال ارائه می‌شود.

 
نماینده شرکت هواپیمایی آسمان در بجنورد با بیان اینکه این نرخ‌ها اکنون در دفاتر هواپیمایی  اعمال می‌شود تصریح کرد: بلیط هواپیما در این دفاتر با افزایش حدود 30 درصدی به قیمت یک میلیون و 503 هزار ریال به مسافران عرضه می‌شود.

 
محمدرضا وفایی دقایقی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به اینکه پروازهای هواپیمایی آسمان به فرودگاه بجنورد و تهران در روزهای شنبه، یکشنبه و سه شنبه انجام می‌شود بیان داشت: کاهش هواپیماهای این شرکت به واسطه تعمیرات هواپیماهای آسمان بوده است.

 
وی با یادآوری اینکه از زمان ایجاد فرودگاه بجنورد هواپیمایی آسمان به مسافران خدمات پرواز ارائه کرده است یادآور شد: در صورت تعمیر و افزایش هواپیماهای آسمان، امکان برقراری پروازهای روانه این شرکت به فرودگاه بجنورد همچون سنوات گذشته وجود دارد.

 
به گزارش فارس، شرکت هواپیمایی 18سال قبل همزمان با آغاز فعالیت فرودگاه بجنورد پروازهای خود را در این فرودگاه برقرار کرد.

 
هواپیمایی تابان نیز پنج سال قبل پروازهای خود را به فرودگاه بجنورد آغاز که پس از مدتی این پروازها متوقف شد.

 
هواپیمایی اترک هم که در بجنورد به ثبت رسیده و تعهداتی برای برقراری پروازها از این فرودگاه را داشته، تاکنون نسبت به انجام تعهدات طفره رفته است.
کد مطلب: 283908
 
 
 


دكتر رفعت حسين
۱۳۹۳-۰۴-۲۵ ۱۷:۴۶:۰۵
اين اطلاعات خيلى ضروريست من خيلى متشكرم ماه رمضان مبارك باد سلام د/ رفعت حسين از دانشكاه كانال سؤئز - مصر (55983)