توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر شبکه اجتماعی مردم کرمانشاه:
شبکه اجتماعی مردم کرمانشاه راه‌اندازی شد
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۹
مدیر شبکه اجتماعی مردم کرمانشاه از راه‌اندازی شبکه اجتماعی مردم کرمانشاه در آستانه نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش عرش نیوز،سیدسعید قاسمی از راه‌اندازی شبکه اجتماعی مردم کرمانشاه در آستانه نیمه شعبان خبر داد.

مدیر شبکه اجتماعی مردم کرمانشاه خاطرنشان کرد: با گسترش اینترنت و تولید محتوا در فضای مجازی از سوی اقشار مختلف مردم و همچنین با توجه به آماری که مسئولان ارائه کرده‌اند حدود 45 میلیون کاربر اینترنتی در کشور وجود دارد، این مسئله ابعاد مهمتری به خود می گیرد.

قاسمی با بیان اینکه تهیه محتوای مفید برای این کاربران نیاز به برنامه‌ریزی‌های دقیق دارد، بیان داشت : امروز استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای ارتباط بیشتر و تولید محتوا از سوی کاربران اینترنتی به امری لازم و ضروری تبدیل شده است.

به گفته این فعال رسانه‌ای، بخشی از این شبکه‌های اجتماعی خارجی از سوی افرادی مدیریت می‌شود که اهداف خاص خود را پیگیری و بر اساس همین موضوع از کاربران بی‌شمار این‌گونه شبکه‌ها سوءاستفاده‌های زیادی می‌کنند.

مدیر شبکه اجتماعی مردم کرمانشاه امکانات فنی و بی‌شمار این‌گونه شبکه‌ها که منابع مالی زیادی نیز در اختیار دارند را موجب جذب قشرهای مختلف عنوان کرد.

قاسمی افزود:  ایجاد شبکه اجتماعی مردم کرمانشاه در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون این سایت با دامنه ir.831 در اختیار مردم کرمانشاه است.

وی با دعوت از اقشار مختلف مردم، کارکنان ادارات و دانشجویان و افرادی که در امر تجارت هستند برای عضویت در این شبکه، تصریح کرد: این شبکه برای اقشار مختلف مردم ایجاد شده و امکاناتی از قبیل اشتراک‌گذاری عکس، فیلم، صدا و فروشگاهی برای فروش شهروندان دارد.

مدیر شبکه اجتماعی مردم کرمانشاه یادآور شد: با استقبال مردم از این شبکه اجتماعی روز به روز به امکانات آن افزوده می‌شود و در موضوعات سیاسی و اجتماعی استان تاثیرگذار خواهد بود./فارس

کد مطلب: 271901