توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار لرستان:
برنامه ساماندهی امور جوانان سال ۹۴ لرستان تدوین شود
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۹
استاندار لرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی وظایف و برنامه‌های عملیاتی سال ۹۴ را مشخص کنند.
به گزارش عرش نیوز؛هوشنگ بازند صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سال 94 که در سالن جلسات استانداری برگزار شد اظهار داشت: گروهی از جامعه هدف برای توسعه استان لرستان جوانان هستند که باید برای آنها برنامه ریزی مشخصی انجام شود.

وی افزود: جوانان فرصتی برای توسعه استان هستند پس اگر از این فرصت ها خوب استفاده نشود ممکن است به تهدیدی برای جامعه تبدیل شوند از این رو نباید به راحتی از کنار موضوع جوانان عبور کنیم.

استاندار لرستان عنوان کرد: در راستای ساماندهی امور جوانان باید دستگاه های اجرایی مربوطه وظایف و برنامه هایی عملیاتی سال 94 را مشخص کنند و برنامه کلی ارائه ندهند و در این زمینه دستگاه ها برنامه های تدوین شده خود را امضاء کنند تا سال آینده پاسخ گو باشند.

حجت الاسلام سعید مهدوی امین مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان در رابطه به ساماندهی امور جوانان اظهارداشت: در بحث جوانان باید از تجربیات سالهای گذشته استفاده شود، برای مثال سازمان ملی جوانان در دولت های قبل کار علمی و میدانی خوبی در این زمینه ارائه داد.

وی افزود: سازمان ملی جوانان بایک نیاز سنجی خوب کتابی منتشر کرد که پاسخ گویی تمام مسائل جوانان بود و در اختیار همه دستگاه های اجرایی مربوطه قرار گرفت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به کتاب منتشر شده برای امور جوانان گفت: در این کتاب علاوه بر سایر مباحث جوانان سه نیاز اولیه جوانان یعنی تحصیل ،اشتغال و ازدواج  مد نظر قرار گرفت بنابراین می توان برای ساماندهی جوانان از این تجربیات استفاده کرد.

مهدوی امین تصریح کرد: هر ساله برنامه های برای ساماندهی جوانان به سبکی نوشته می شود اما ماهیت همه آنها یکی است پس اگر این طرح ها اجرایی شود و مصداق عملی داشته باشند مشکل برطرف می‌شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 356097