عضو مجلس خبرگان رهبری:
۹ دی نماد بینش عمیق مردم در شرایط سخت است
شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۱۸
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ۹ دی نمادی از بینش عمیق مردم ایران در شرایط سخت است و این روز تا ابد به نام روزی که مردم به حمایت از ولایت به صحنه آمدند در خاطره‌ها باقی می‌ماند.
۹ دی نماد بینش عمیق مردم در شرایط سخت است

عرش نیوز:
ماموستا عبدالرحمن‌خدایی در سنندج، با اشاره به حماسه 9 دی سال 88 اظهار کرد: 9 دی نمادی از بینش عمیق مردم ایران در شرایط سخت است و این روز تا ابد به نام  روزی که مردم به حمایت از ولایت به صحنه آمدند در خاطره‌ها باقی می‌ماند.

وی با بیان اینکه بصیرت و موقعیت شناسی مردم را در آن برهه حساس بسیار مهم بود گفت: شرایط و نقشه‌های خصمانه‌ای که استکبار جهانی برای ضربه زدن به نظام در فتنه 88 کشیده بود بسیار وسیع و پیچیده بود و آنچه که به طور مسلم دشمنان هدفگیری کرده بودند اصل نظام بود اما حضور حماسی مردم در 9 دی مهر پایانی بر همه دسیسه چینی‌ها علیه اسلام و نظام اسلامی بود.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان نقش رهبری را در هدایت مردم و جامعه در حوادث 88 بسیار خطیر دانست و تصریح کرد: تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری برای آگاه کردن مردم از ابعاد فتنه بار دیگر دوراندیشی و حکمت معظم‌له را به همگان اثبات کرد.

وی گفت: مقام معظم رهبری با درک بالا از اوضاع بسیار بحرانی آن برهه و روشن کردن ذهن مردم، موجی عظیم در جامعه ایجاد کرد که بساط حرمت شکنان را در هم پیچید.

ماموستا خدایی به حمایت‌های آشکار و پنهان دولت‌های غربی از فتنه‌گران اشاره کرد و گفت: کسانی که خود با کوچک ترین اعتراض مسالمت آمیز در کشورشان در اوج بی رحمی و خشم برخورد می‌کنند چطور شد که در آن ایام به نام آزادی و دموکراسی تمام امکانات رسانه‌ای و مادی خود را در اختیار فتنه گران قرار دادند و آشکارا به میدان حمایت از قانون‌شکنان آمدند.

وی دخالت جهان استکبار به سردمداری آمریکا در امور کشورهای دیگر را مختص به مقطع خاصی از تاریخ ندانست و افزود: آنها هر جا بدانند حرکتی بر ضد منافع و سیاست‌های‌شان شکل گرفته با وقاحت آن را سرکوب می‌کنند و در تبلیغات رسانه‌ای نیز خود را مدافعان اصلی دموکراسی می‌خوانند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری همراهی و همدلی مردم با نظام را اصلی‌ترین رمز بقای نظام اسلامی در بیش از سه دهه گذشته دانست و گفت: امروز همه می‌دانند که رویارویی با نظام درگیر شدن با یک ملت است از این رو به هیچ عنوان هیچ کشوری به خود اجازه نمی‌دهد وارد این مهلکه شود.

وی با تقدیر از حضور حماسی مردم در روز 9 دی 88 خواستار زنده نگه داشتن یاد این روز شد و گفت: هرآنچه که سبب انسجام و اتحاد بین مردم و نظام می‌شود باید به عنوان یک سیاست بنیادین از سوی مسئولان دنبال شود./تسنیم

کد مطلب: 182496