توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
قدردانی استاندار از مدیر عامل بانک صادرات کشور
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۰
استاندار گیلان از مدیرعامل بانک صادرات ایران به دلیل پاسخ شایسته به انتقادات وی از شعبه‌ی استانی این بانک قدردانی کرد.
به گزارش عرش نیوز: دکتر نجفی ظهر امروز در دیدار با محمدحسین فتحعلی زاده عضو هیئت مدیره بانک صادرات کشور با اشاره به دستورمكتوب صریح و شفاف دکتر پیشرو به مدير شعب اين بانك مبنی بر پرداخت سریع تسیهلات کمیته امداد (ره)، بهزیستی، مسکن روستایی و سرمایه در گردش واحدهای تولیدی گفت : اين رویکرد مثبت نسبت به انتقاداتی که در شورای برنامه ریزی و اشتغال از مدیریت استانی بانک صادرات صورت گرفت جای قدردانی دارد.

دکتر نجفی با بیان اینکه انتظارات ما از بانک ها بیش‌تر از سیاست‌های ابلاغی توسط بانک مرکزی نيست افزود : ما مشکلات بانک‌ها در بخش منابع و مصارف را به خوبی درک می‌کنیم امّا حداقل انتظار ما این بود که عملکرد بانک‌ صادرات استان در سهمیه‌های ابلاغی مربوط به اشتغال مددجویان کمیته‌ی امداد و بهزیستی صفر نباشد.

استاندار گیلان خاطر نشان کرد : قطعاً با رویکرد مثبتی که در بانک صادرات کشور نشان داده شده است تا پایان سال آمار عملکرد تسهیلات تکلیفی در این بانک رشد چشمگیرمي یابد.

عضو هیئت مدیره بانک صادرات کشور نیز در این نشست اطمینان خاطر داد :بانک صادرات با رویه مثبت در استان در زمینه حمایت از تولید واشتغال عمل خواهد کرد .

محمدحسین فتحعلی زاده افزود : در گیلان بهتر از گذشته عمل خواهیم کرد.

گفتنی است استاندار گیلان در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری که سیزدهم دي برگزار شد از نحوه عملکرد بانک صادرات استان در پرداخت تسهیلات تکلیفی به شدت انتقاد کرده بود.

منبع: مهر
کد مطلب: 355791