توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تجمع بزرگ علمای بحرین در حمایت از شیخ علی سلمان
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۸
علمای بحرینی، بازداشت شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق را اقدامی علیه کل مردم این کشور دانسته و در فراخوانی از همه علما و طلاب خواستند تجمع گسترده‌ای را در حمایت از وی برگزار کنند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از شبکه العالم، در بیانیه علمای بحرینی آمده است: شیخ علی سلمان با مواضع ثابت و صادقانه خود ثابت کرد که مدافع منافع مردم و مطالبات عادلانه آنان و همچنین خواستار امنیت، ثبات، عزت و استقلال کشور است؛ بنابراین اقدام علیه وی به منزله اقدام علیه ملت است و بازداشت وی مانند بازداشت مردم و ضربه زدن به ثبات و امنیت کشور است.

علمای بحرین، بازداشت شیخ علی سلمان را به شدت محکوم و اعلام کردند که این کار اقدامی خطرناک و بحرانی جدید است و رژیم حاکم مسؤول پیامدهای آن خواهد بود.

علمای بحرین با درخواست آزادی فوری شیخ علی سلمان، تأکید کردند که ملت بحرین از حقوق خود دست نخواهد کشید و مدافعان خود را ناامید نخواهد کرد، و به انقلاب و مطالبات و شخصیت‌های خود پایبند خواهد بود؛ و راه حل بحران این کشور عملی کردن مطالبات عادلانه مردم است و نه مخالفت با آنان و یا سرکوب مردم و مصادره حقوقشان و بازداشت شخصیت‌های مورد قبول آنان.

در این بیانیه از علما و طلاب علوم دینی بحرینی دعوت شده است که روز دوشنبه ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ صبح به وقت محلی در مسجد امام صادق علیه السلام در "قفول" تجمع اعتراض آمیزی برگزار کنند.
کد مطلب: 347998