توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
منطقی ترین تصمیم درباره متروی ورامین گرفته می شود
سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۰
استاندار تهران با تأکید بر حضور خود در جلسه شورای عالی ترافیک کشور در خصوص متروی ورامین گفت: به زودی موضوع زیرزمینی یا روزمینی بودن متروی ورامین تعیین تکلیف خواهد شد و مطمئن هستیم که بهترین تصمیم در کوتاهترین زمان گرفته می شود.
به گزارش عرش نیوز:
سید حسین هاشمی درباره آخرین وضعیت متروی ورامین اظهار داشت: یک اختلاف نظر بین راه آهن و پیمانکار فعلی رخ داده که استانداری نظر خود را به شورای عالی ترافیک اعلام کرده است.

استاندار تهران افزود: شخصا در جلسه شورای عالی ترافیک شرکت می کنم و حضور نماینده ورامین برای احقاق حق مردم این منطقه نیز لازم و ضروری است اما به زودی این موضوع تعیین تکلیف خواهد شد و مطمئن هستیم که بهترین تصمیم در کوتاهترین زمان گرفته می شود.

 که شما موافق زیرزمینی متروی ورامین هستید یا خیر عنوان کرد: نظرات کارشناسی درباره زیرزمینی یا روزمینی بودن متروی ورامین را هنوز دسته بندی نکرده و تا حصول نظرات نمی توان در این زمینه اظهار نظر کرد.

گفتنی است متروی تهران - ورامین از جمله پروژه های مهم و اصلی استان تهران محسوب شده که با گذشت بیش از یک دهه از مطرح شدن آن هنوز به سرانجام نرسیده و همین مسأله مردم دیار ۱۵ خرداد را ناراحت و نگران کرده است و هر روز هم خبر جدیدی درباره آخرین وضعیت متروی ورامین - تهران به گوش می رسد که نشان می دهد هنوز آینده این طرح با توجه به موضع گیری های متفاوت مشخص نیست.

از چند ماه گذشته اختلاف نسبتا شدیدی بین مسئولان شهری ورامین و مدیران شرکت مترو بوجود آمد به طوری که هیچ یک از دو طرف از نظر خود کوتاه نیامده و در نهایت استانداری تهران برای حل معضل وارد قضیه شد زیرا مسئولان شهرداری ورامین معتقدند که بر اساس طرح تفصیلی و طرح جامع شهری باید متروی ورامین در داخل شهر از زیر زمین عبور کند اما مسئولان مترو اعلام کردند که به دلیل کمبود بودجه این کار شدنی نیست و موجب تأخیر در اجرای پروژه می شود.
منبع:مهر
کد مطلب: 307398
 
 


پربازدیدترین