توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
صحنه پنالتی ذوب‌آهن را ندیدم
بنگر: ذوب‌آهن را در لیگ هم به سختی شکست دادیم/کرار ناموس ندارد و دیگران دارند؟!
يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۸
مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از هواداران ذوب‌آهن که به هم‌تیمی عراقی او توهین کردند، انتقاد کرد.
به گزارش خبرگزاری عرش نیوز، محسن بنگر در خصوص پیروزی تراکتورسازی مقابل ذوب‌آهن در مرحله نیمه نهایی جام حذفی و فینالیست شدن تیمش اظهار داشت: بازی خوبی بود و به نظرم تماشاگرانی که به ورزشگاه آمده بودند از تماشای بازی لذت بردند.

وی درباره اینکه تراکتورسازی به سختی موفق به شکست ذوب‌آهن شد، اظهار داشت: ذوب‌آهن تیم خوبی است و ما در لیگ هم به سختی آنها را شکست دادیم. اکنون به پیروزی رسیدیم و ما و هواداران‌مان خوشحالیم. یکی دو روز از برد این بازی خوشحالی می‌کنیم و بعد خودمان را برای بازی با استقلال خوزستان آماده خواهیم کرد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد صحنه پنالتی ذوب‌آهن گفت: من آن صحنه را ندیدم و پشتم به توپ بود. بهتر است از هادی محمدی در این خصوص سؤال کنید، چون من ندیدم چه اتفاقی افتاد.

بنگر در خصوص فحاشی هواداران به کرار جاسم گفت: هواداران بی‌ادبی کردند و فحش‌های ناموسی دادند! ما فارسی می‌فهمیم و شنیدیم که چه ناسزاهایی گفتند.

مدافع تراکتورسازی پس از خنده یکی از خبرنگاران حاضر در میکسدزون ادامه داد: این اتفاقات خنده ندارد! هواداران فحش ناموس می‌دهند. این چه رفتاری است؟ کرار ناموس ندارد و دیگران ناموس دارند؟! این کارها بسیار زشت است./تسنیم
کد مطلب: 391395