توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ماهشهر منتظر سرمایه‌گذاران‌
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۵
فرماندار ماهشهر از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی دعوت کرد که در این شهرستان سرمایه‌گذاری کنند تا مردم شاهد بهبود وضعیت اشتغال این شهرستان باشند.
عرش نیوز به نقل از ایسنا،منصور قمر اظهارکرد: 21 واحد صنعتی پتروشیمی در شهرستان ماهشهر وجود دارد که اگر هر کدام به صورت متوسط 2 طرح در زمینه صنعت پایین دستی خود اجرا کنند قطعا می‌توانیم اشتغال و سرمایه‌گذاری بیشتری در پتروشیمی داشته باشیم.

 
وی افزود: به عنوان فرماندار اعلام می‌کنم که ظرفیت سرمایه‌گذاری در صنایع پایین‌دست پتروشیمی برای سرمایه‌گذار داخلی و حتی خارجی در این شهرستان وجود دارد.

 
قمر تصریح‌کرد: این صنایع می‌تواند در کنار صنایع مادر پتروشیمی فعال شوند و میزان اشتغال‌زایی در صنایع پایین‌دستی شاید کمتر از خود پتروشیمی نباشد. در حال حاضر بستر فراهم است و به عنوان نماینده دولت در این شهرستان آماده حمایت از سرمایه‌گذاران هستیم.

 
فرماندار ماهشهر ادامه‌داد: در همین راستا فرمانداری از یک‌ماه گذشته کمیته‌ای ویژه تحت عنوان سرمایه‌گذاران را در شهرستان بندرماهشهر راه‌اندازی کرده است که این کمیته فقط مختص صنایع پایین دستی پتروشیمی نیست و در زمینه‌های دیگر همچون گردشگری، خدماتی و تولیدی نیز در کنار صنعت پتروشیمی فعالیت می‌کند.

 
وی با بیان این‌که نرخ بیکاری شهرستان 20 درصد است‏، گفت: این فعالیت‌ها و کمیته برای حل مشکل بیکاری شهرستان تشکیل شده است. همچنین ما همواره در جلسات و فعالیت‌های مختلف خود نیز بر اولویت ایجاد اشتغال نیروهای بومی در صنایع ماهشهر تأکید می‌کنیم.
کد مطلب: 286833