توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
میزان بارش در زنجان ۱۰۷ درصد افزایش داشته است
دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۴
مدیر کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه میزان بارش در زنجان نسبت به میانگین بلند مدت ۱۰۷ درصد افزایش داشته است، گفت: میانگین بارش در استان زنجان از اول مهرماه تا ۱۶ آبان ماه سالجاری ۵/۶۸ میلمتر بوده است.

به گزارش عرش نیوز؛احد یاغموری به میزان بارش در استان زنجان از اول مهرماه تا ۱۶ آبان ماه سالجاری اشاره کرد و افزود: طی این مدت میزان بارش در زنجان ۷. ۵۹ میلیمتر بوده است.

وی اظهار داشت: میزان بارش در زنجان نسبت مدت مشابه سال گذشته ۸۴ درصد افزایش داشته است.

مدیر کل هواشناسی استان زنجان به کمترین و بیشترین میزان بارش در مناطق مختلف استان زنجان اشاره کردو گفت: طی این مدت کمترین بارش برای شهرستان ماهنشان ۷. ۴۸ میلیمتر و بیشترین بارش مربوط به قیدار ۸. ۹۹ میلیمتر بوده است.

یاغموری به وضعیت جوی استان در ۲۴ ساعت آینده اشاره کردو یاد آورشد: آسمان زنجان صاف تا قسمتی ابری و با وزش باد همراه خواهد بود.

وی در ادامه از کاهش دمای ۳ الی ۵ درجه ای در زنجان خبر دادوگفت: کاهش دما تا روز چهارشنمبه در زنجان تدوام دارد.

مدیر کل هواشناسی استان زنجان به کمترین و گرمترین مناطق استان در ۲۴ ساعت گذشته اشاره کردو گفت: ماهنشان با ۳ درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین و آببر با ۱۸ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین مناطق استان بودند.

یاغموری به دمای فعلی زنجان اشاره کردو گفت: دمای فعلی زنجان ۷ درجه سانتیگراد زیر صفر است که نسبت به دیروز چنددرجه سردتر شده است.

منبع:مهر

کد مطلب: 328430