توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان:
عملیات ایمن‌سازی محور قائمشهر ـ فیروزکوه در اولویت قرار گیرد
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۹
رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان گفت: عملیات ایمن‌سازی محور قائمشهر ـ فیروزکوه در اولویت قرار گیرد.

به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان به همراه ربیع فلاح استاندار مازندران از اجرای عملیات تعریض و ارتقای محور قائمشهر ـ فیروزکوه با هدف رفع موانع و تسریع در عملیات اجرایی بازدید کردند.

رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان در این بازدید گفت: عملیات اجرایی چهار خطه کردن محور ارتباطی قائمشهر ـ فیروزکوه که به عنوان یکی از شاهرگ‌های ارتباطی مازندران به پایتخت بوده با پیشرفت خوبی در حال اجرا‌ست.

محمد سعیدی‌کیا با اشاره به محدودیت‌ها و چالش‌های موجود در روند اجرایی پروژه‌های راهسازی در استان گفت: علاوه بر تعریض و ارتقای محور باید عملیات ایمن‌سازی نیز در اولویت کاری قرار گیرد.

استاندار مازندران هم در این بازدید با اعلام رضایت از روند اجرایی عملیات تعریض و چهار خطه کردن محور سوادکوه خاطرنشان کرد: با حمایت وزیر راه و شهرسازی و تعامل مسؤلان امر در حال حاضر پیگیری پیشرفت فیزیکی ساخت‌وسازها، اتخاذ راهکار‌های فوری برای ساماندهی در روان‌سازی ترافیک و طرح مناسب برای ترافیک عبوری از شهرهای بین‌راهی در محور سوادکوه از جمله برنامه‌هایی است که به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

وی از این پروژه به عنوان یکی از پروژه‌های مهم و حیاتی استان یاد کرد و گفت: باید عملیات اجرایی پروژه با همدلی و تعامل همه مسئولان ذیربط شتاب بیشتری بگیرد.

استاندار مازندران ادامه داد: با توجه به شرایط ترافیکی و جاده‌ای در استان، اتمام این پروژه کمک زیادی به تسهیل امر تردد می‌کند.


منبع:فارس

کد مطلب: 355638