توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی رنکینگ بدمینتون جوانان کشور مشخص شدند
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۶
بدمینتون بازان راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات رنکینگ بدمینتون جوانان پسر کشور به میزبانی شیراز مشخص شدند.
به گزارش عرش نیوز؛سومین مرحله مسابقات رنکینگ جوانان پسر کشور که در شهر شیراز آغاز شده بود، با شناخت بازیکنان راه یافته به مرحله نیمه نهایی پیگیری شد.

در قسمت یکنفره علی رضا افکانه از قم 3 بر 2 برابر مهدی انصاری از زنجان به پیروزی رسید و محمد علوی از خراسان رضوی 3 بر یک برابر کیانوش افشاری راد از زنجان به نیمه نهایی صعود کرد.

محمد امین علی اکبریان از خراسان رضوی نیز 3 بر یک از سد متین اسدی از کردستان عبور کرد و محمد امین محمدجانی از فارس 3 بر صفر برابر محمد باقر ترابی از قم گذشت و به نیمه نهایی رسید.

در قسمت دو نفره نیز تیم دو نفره سعید‌پور ابراهیم و عرفان نوری از قزوین 3 بر صفر برابر محمد داوودآبادی و شهریار محمدی از استان مرکزی پیروز شد و محمد بهار‌زاده و محمد علوی در بخش آزاد 3 بر یک محمد امین علی اکبریان و محمد قنبری از خراسان رضوی را شکست دادند.

مهدی انصاری و کیانوش افشاری راد از زنجان نیز 3 بر صفر برابر صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان و بلوچستان پیروز شدند و نیما جباری و محمد باقر ترابی با همین نتیجه برابر امیر کاکاوند و محمد علی امینی از قزوین پیروز شدند.

سومین مرحله رنکینگ بدمینتون جوانان پسر کشور با شرکت 90 بازیکن از 17 استان کشور در دو قسمت یکنفره و دونفره در سالن بدمینتون شیراز برگزار می‌شود.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 345035