توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرپرست معاونت مطبوعاتی ارشاد البرز خبر داد
امکان ارائه نظرات در رابطه با اساسنامه جدید خانه مطبوعات البرز
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۸
سرپرست معاونت فرهنگی ـ مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: امکان ارائه نظرات اهالی رسانه در رابطه با اساسنامه جدید خانه مطبوعات استان میسر شد.

به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، محمد طاهری اظهار داشت: در حال حاضر اساسنامه جدید خانه مطبوعات استان در سایت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: همه اهالی رسانه و مطبوعات اعم از آنهایی که عضویت خانه مطبوعات را دارند و چه آنهایی که تاکنون موفق به دریافت این کارت نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به این سایت اساسنامه جدید خانه مطبوعات را مطالعه و در خصوص مفاد آن اعلام نظر کنند.

سرپرست معاونت فرهنگی ـ مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: از آنجایی که خانه مطبوعات خانه همه اهالی رسانه است همه حق دارند نظر خود را نسبت به اساسنامه جدید این خانه ارائه دهند.

 

طاهری تصریح کرد: معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با درج این اساسنامه در سایت تلاش دارد که اساسنامه‌ای تدوین کند که مورد وفاق همه اهالی رسانه باشد. پس از تدوین این اساسنامه، ظرف مدت کوتاهی شاهد ابلاغ و اجرایی شدن آن در همه استان‌های کشور خواهیم بود.

کد مطلب: 269931