توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان:
کمبود فضاهای ورزشی در دانشگاه پیام نور لرستان رفع می‌شود
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۹
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: پنج سالن ورزشی در دانشگاه پیام نور لرستان در دست ساخت هستندبا بهره برداری از سالنهای ورزشی در دست ساخت بخشی از مشکل کمبود فضاهای ورشی در دانشگاه پیام نور لرستان رفع می شود.
به گزارش عرش نیوز؛محمد رضا جعفری شامگاه یکشنبه شهریور در مراسم افتاحیه مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان دانشگاههای پیام نور سراسر کشور در خرم آباد اظهار کرد: پنج سالن ورزشی که همگی دارای بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی می باشند در د انشگاه پیام نور لرستان در دست ساخت هستند.

 وی افزود: این سالن‌های ورزشی در دانشگاه پیام نور خرم آباد با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی، دورود آماد واگذاری، الشتر با 90 درصد پیشرفت فیزیکی و الیگودرز و کوهدشت در دست ساخت هستند و ابراز امیدواری کرد که سالنهای ورزشی در دست ساخت این دانشگاه تا پایان سال به بهره برداری برسند.

 جعفری تصریح کرد: با بهره‌برداری از سالنهای ورزشی در دست ساخت بخشی از مشکل کمبود فضاهای ورشی در دانشگاه پیام نور لرستان رفع می شود.

 وی توسعه فعالیت های مختص به تربیت بدنی، غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان از طریق ورزش  جذب گردشگر ورزشی را از اهداف دانشگاه پیام نور لرستان در پذیرفتن میزبانی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان دانشگاههای پیام نور سراسر کشور عنوان کرد و تصریح کرد: یک پهلوان لزوما یک قهرمان نیست و با این حال توصیه ما به سایر ورزشکاران این است که با رعایت اخلاق، اصول و ارزشها را رعایت کنند.

 رئیس دانشگاه پیام نور لرستان از استان لرستان به عنوان یکی از استانهای صاحب نام در کشتی نام برد و گفت: لرستان قهرمانان ورزشی همچون غلامرضا محمدی را تحویل جامعه کشتی داده و پدر کشتی ایران دلاورمردی از این خطه بوده است.

 جعفری با بیان اینکه 20 درص از دانشجویان کشور در دانشگاه پیام نور کشور تحصیل می کنند عنوان کرد: دانشگاه پیام نور در عرصه فرهنگ و ورزش یکی دانشگاههای پیشگام کشور محسوب می شود.

منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 309837