توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی خبر داد
آغاز ثبت‌نام آزمون دستیاری 96 از فردا
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۸
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه ثبت نام آزمون دستیاری 96 از فردا آغاز می‌شود، گفت: داوطلبان از فردا جمعه، اول بهمن ماه به مدت 10 روز فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.
به گزارش عرش نیوز،دکتر محمد حسین پورکاظمی با اعلام این مطلب اظهار کرد: لازم است داوطلبان قبل از ثبت‌نام، دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال 96 را که از روز سه شنبه، 28 دی ماه جاری بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به نشانی http://sanjeshp.ir/  منتشر شده است، با دقت مطالعه کنند.

 
وی در ادامه تصریح کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال 96 از اول بهمن شروع می‌شود و تا دهم همین ماه ادامه دارد.

 
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پایان با تاکید بر اینکه ظرفیت پذیرش در دوره دستیاری تخصصی پزشکی برای سال آینده کاهش نخواهد یافت، گفت: ظرفیت پذیرش در این آزمون، اردیبهشت ماه سال 96 از سوی دانشگاه‌ها به وزارت بهداشت اعلام خواهد شد. اما نکته مهم این است که ظرفیت پذیرش در این آزمون در مقایسه با سال 95 که بیش از 3 هزار نفر بود، کاهش نخواهد یافت./ایسنا
کد مطلب: 391539