توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اصرار کی‌روش به حضور تمام لژیونرها در اردو/ احتمال دعوت بیش از ۲۳ بازیکن به تیم ملی
يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۶
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به حضور تمام بازیکنان در اردوی پیش‌ِروی این تیم اصرار دارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی عرش نیوز، اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان در تعطیلات نیم‌فصل از 13 دی‌ماه در کشور امارات و باشگاه ایرانیان دبی برگزار می‌شود، اما هنوز جزئیات زیادی از این اردو منتشر نشده است.

با این حال کارلوس کی‌روش در این اردو سعی دارد بیشتر بازیکنان جوان و تازه‌وارد را زیر نظر بگیرد و چند بازیکن جوان و آماده لیگ را به این اردو دعوت کند تا آنها کنار بازیکنان باتجربه تیم ملی شخصیت حضور در تیم ملی را پیدا کنند. سرمربی تیم ملی همچنین اصرار به حضور تمام بازیکنان لژیونر در این اردو دارد و ازهمین‌رو نامه‌نگاری‌های لازم برای حضور زودتر از موعد آنها در اردو نیز صورت گرفته است.

اردوی تیم ملی در تعطیلات زمستانی لیگ‌های باشگاهی برگزار می‌شود و ازهمین‌رو کی‌روش خواسته تا علاوه بر حضور همه لژیونرها در اردو، آنها کمی زودتر وارد تمرینات شوند، به همین دلیل با باشگاه‌های بازیکنان لژیونر نامه‌نگاری شده تا اجازه حضور بازیکنان تیم ملی زودتر از موعد فیفا که 72 ساعت پیش از بازی‌هاست، داده شود. باتوجه به اینکه تیم ملی 17 دی‌ماه به مصاف مراکش خواهد رفت، کی‌روش خواسته بازیکنان لژیونر از اولین روز اردو در تمرینات حاضر باشند.

یکی از دیگر مسائل مهم در اردوی پیش‌ِرو، دعوت از بازیکنانی جدید به تیم ملی است. باتوجه به اینکه این اردو برای آماده‌سازی است و تیم ملی بازی رسمی ندارد این امکان وجود دارد که بیشتر از 23 بازیکن به اردو فراخوانده شوند تا بازیکنان جوان لیگ هم فرصت حضور در اردو را داشته باشند. یکی از بازیکنانی هم که مدنظر کی‌روش برای دعوت به این اردوی تیم ملی قرار گرفته، احسان پهلوان، هافبک جوان ذوب‌آهن است که در نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر عملکرد خوبی داشته است./خبرگزاری تسنیم
کد مطلب: 391331