توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم بجنورد:
وضعیت نامناسب جاده‌های خراسان شمالی ساماندهی شود‌
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۳
نماینده مردم بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و رازو جرگلان در مجلس‌ گفت: وزارت راه و شهرسازی باید وضعیت جاده‌های این استان را سامان دهد
به گزارش عرش نیوز، قاسم جعفری در گفت وگو با تسنیم اظهار کرد: تصادفات امروز و مرگ ۱۰نفر و مصدومیت ۴۷نفر از هموطنان ما در جاده‌های خراسان شمالی نشان از عمق این ‌عقب ماندگی این استان دارد.

جعفری تصریح کرد: درپی اتفاق امروز و حوادث مشابه، تذکر کتبی برای وزیر راه وشهرسازی نوشته‌ام و به جد دنبال گرفتن حق و حقوق مردم از وضعیت نابسامان جاده های این استان هستم.

وی تصریح کرد: متاسفانه مسئولان استانی خراسان شمالی نیز نتوانستند آنگونه که باید ضرورت و ساماندهی رسیدگی به جاده‌های این استان را نشان دهند.

نماینده مردم بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی اعلام می‌شود عوامل انسانی در تصادف های این استان دخیل است اما اگر خوب نگاه کنیم وضعیت بد جاده ها سبب برخی از اتفاقات و حوادث است.

وی خاطرنشان کرد: جاده بجنورد-جنگل گلستان یکی از پرترددترین جاده‌های کشور محسوب می‌شود که سالانه تعداد زیادی از هموطنان به دلیل نامناسب بودن آن، جان خود را از دست می‌دهند.

جعفری تصریح کرد: وضعیت راه‌های روستایی این استان نیز چندان تعریفی ندارد و از وزارت راه وشهرسازی می‌خواهیم هرچه سریعتر تکلیف راه‌های این استان را روشن کند.
کد مطلب: 332318