سازمانها و نهادهای استان مرکزی یوم الله 9 دی را گرامی داشتند
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۴
سازمانها ، نهادهای و تشکلهای مختلف استان مرکزی با صدور بیانیه های جداگانه، یوم الله 9 دی را گرامیداشتند و از این روز به عنوان نماد قدرت، پاداش بصیرت و ولایت مداری ملت ایران یاد کردند.
سازمانها و نهادهای استان مرکزی یوم الله 9 دی را گرامی داشتند
عرش نیوز:

سپاه روح الله استان مرکزی:

9 دی سال 88 حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی تبیین شود.

همانگونه که در 9 دی سال 88 ملت سلحشور ایران، این سرزمین شیران با خروش و بیداری خود مقابل فتنه گران پست و خودفروخته ایستادند و با خنثی کردن توطئه کودتای مخملی، مسیر حق خود را ادامه دادند، امروز نیز ملت شریف و شهادت طلب ایران اسلامی در یوم الله 9 دی به جهانیان و به خصوص سرکردگان نظام سلطه نشان داد که به کوری چشم دشمنان و بدخواهان، ملت مسلمان ایران راه خود را یافته است و هرگز از آن منصرف، مایوس و یا منحرف نخواهد شد.

* حزب موتلفه اسلامی استان مرکزی :

9 دی روزی است که به واسطه آن جمهوری اسلامی از تلاطم درآمد و افراد بسیاری تلاش کردند تا انقلاب و نظام اسلامی در سال 88 از نا آرامی ها به آرامش برسد.

9 دی سال 88 به عنوان برگ زرینی در تاریخ کشور ایران، پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و موجب تجدید پیمان ملت با ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت شد که این خود برگرفته از بصیرت و آگاهی نشات گرفته از فرهنگ عاشورایی است.

حماسه نهم دی ماه، تهدید دشمنان را به فرصتی بی نظیر برای شکوفایی و استمرار حرکت پیش رونده انقلاب اسلامی تبدیل کرد و اکنون پس از گذشت چهار سال از فتنه عظیم و توطئه خطرناک پس از انتخابات سال 88، مردم صبور و ولایت مدار ایران اسلامی انتظار دارند که علاوه بر واکاوی زوایای پنهان فتنه، مسببین آن به سزای عمل خود برسند و پاسخگوی خسارت های سنگین وارده به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شهیدپرور، باشند.

* دانشگاهیان دانشگاه تفرش :

حماسه عظیم 9 دی، اوج تجلی بصیرت، ولایتمداری و غیرت دینی ملت است،9 دی سال 88 یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت و برگ زرینی در تاریخ پر از حماسه جمهوری اسلامی ایران است.

مردم ایران اسلامی در 9 دی ماه 88 با حضور حماسی خود در صحنه ثابت کردند که در هیچ زمانی، رهبر خود را تنها نمی گذارند و توطئه ها را که با حمایت استکبار جهانی و عوامل فریب خورده داخلی برنامه ریزی و اجرا می گردند را یکی پس از دیگری خنثی می نمایند.

* سازمان بسیج مهندسین کشاورزی :

9 دی روز درخشش نسل های سوم و چهارم انقلاب و آینده سازان کشور در میدان دفاع از نظام و آرمان های بلند آن بود که با کورکردن چشم فتنه، بیگانگان طمعکار و کینه توز را رسوا و به خاک مذلت کشانید.

ملت نستوه ایران در این یوم الله بزرگ، با خلق یک رویداد ملی با هویت دینی و انقلابی، حماسه ای فراجناحی و فراملی را در تاریخ کشور به ثبت رسانید که با تولید قدرتی مضاعف برای نظام، ضربه ای مهلک بر پیکر فتنه گران و آشوب طلبان تحت حمایت آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و ضد انقلاب خارجی فرود آورد.

* بسیج اساتید دانشگاه های استان مرکزی:

9 دی روز پیوند عاشورایی امام و امت، یکی از روزهایی است که به دست ملت سرافراز و همیشه در صحنه و با بصیرت ایران اسلامی و در پاسخ به هتاکی فتنه گران و قانون شکنان رقم خورد و به دشمنان خارجی و فتنه افروزان داخلی فهماند که ملت مسلمان ایران با رصد کردن توطئه های شوم دشمنان هر آنجا که احساس کنند، قدم در میدان جهاد و شهادت خواهند گذاشت و از حیثیت، دین و رهبر و انقلاب دفاع خواهند کرد.

حماسه 9 دی فتح الفتوح ملتی بود که نشان داد عهد ملت با امام و رهبری معظم انقلاب، شهیدان والامقام و ارزش های دینی انقلاب ناگسستنی است و به همین خاطر این روز تاریخی و حماس فراموش نشدنی به عنوان نماد بصیرت و وحدت، موجبات تقویت پیش از پیش این فرهنگ در جامعه اسلامی است.

* سازمان بسیج مهندسی صنعت سپاه روح الله استان مرکزی :

حماسه 9 دی در سی امین سال عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب بود که با الهام از فرهنگ عاشورایی فتنه گران داخلی و توطئه چینان خارجی را مرعوب ساخت و بین تکلیف گرایان حسینی با منحرفان فریب خورده و دنیا طلبان داخلی و اسلام ستیزان خارجی شاخص شد.

9 دی ماه سال 88 یوم الله دیگری در تاریخ حماسه های ماندگار است که جهانیان شاهد عمق پیوند ولایت و مردم بصیر و انقلابی برای خاموش کردن فتنه های داخلی و توطئه های خارجی بودند.

* بسیج هنرمندان استان مرکزی:

ملتی که در 9 دی حماسه آفرید همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی فرود آوردند.

با اقدام به موقع مردم مومن ایران اسلامی بود که در برخورد با بازیچه های جریان فتنه در هتک حرمت عزای حسینی و خیمه سید الشهداء (ع) به رغم خواسته و تصور دشمنان بار دیگر خون بر شمشیر پیروز شد و بصیرت ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی با درس آموزی از عاشورای حسینی بر همه خیالات دشمن مهر باطل شده و بار دیگر چهره واقعی منافقان و قانون شکنان را افشا کرد و به زباله دان تاریخ انداخت.

* سپاه ناحیه کمیجان:

مردم هوشیارانه با فتنه 88 مقابله کرده و در روز 9 دی سیلی محکمی به صورت استکبار جهانی و فتنه گران داخلی زدند و با بصیرت و ایثار در مقابل زیادی خواهی فتنه گران ایستادند.

9 دی روز تجدید پیمان امت با ولایت است، مردم در این روز با حضور گسترده خود در صحنه ثابت کردند که پشتیبان ولایت فقیه هستند.

* بسیج جامعه زنان سپاه روح الله استان :

حماسه 9 دی سالروز همبستگی ملت ایران در برابر قدرت های پوشالی غرب است. از قوای مقننه، مجریه و قضاییه می خواهیم در برخورد با فتنه گران از هرگونه تسامح و چشم پوشی خودداری نموده و در برخورد قاطعانه با آنها گزارش خود را به ملت ایران ارائه دهند.

*کارکنان و دانشجویان دانشگاه صنعتی اراک:

حماسه 9 دی ماه با مدیریت و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب، نقطه سرنوشت ساز تقابل آشکار و همه جانبه نظام سلطه و استکبار با اسلام و ولایت فقیه در مقطعی بسیار حساس از تاریخ انقلاب اسلامی بود که با حماسه حضور آگاهانه و برخاسته از بصیرت و متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران به حماسه ای ماندگار، الهام بخش و عبرت آموز تاریخی تبدیل شده و تداوم حرکت زلال و توفنده انقلاب اسلامی را بیش از پیش تحکیم بخشید.

سالروز حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است و با گرامیداشت این روز حماسی و تاریخ ساز که نمایش بلوغ سیاسی، اجتماعی و شاخص مرزبندی بین جبهه حق و باطل و تجلی اقتدار ملی و غیرت دینی ملت ایران می باشد، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه صنعتی اراک، آحاد نخبگان علمی و اساتید دانشگاهی به ویژه دانشجویان بالنده و آینده ساز را به تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی ایران دعوت می نمایم.

* سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی :

9 دی فوران و جلوه خشم فرو برده مردم و یادآور حماسه حضور و وحدت برخاسته از انقلاب به رهبری امام خوبان بود، که تجلی یافت و دستاوردهای ارزشمندی همچون نمایش اقتدار ملت و حماسه بی نظیر حمایت مردم از نظام و رهبری و اقتدار 9 دی سال 88، ترزیق خون دوباره در انقلاب بود که ایمان و بصیرت مردم ولایت مدار را به نمایش گذاشت./ایرنا
کد مطلب: 184214