توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
به دلیل نبود زمین مناسب/
تمرینات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تعطیل شد
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۶
تمرینات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به دلیل نبود زمین مناسب تعطیل شد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از گچساران، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران این روزها دوران آماده‌سازی خود را برای حضور در فصل جدید لیگ دسته اول پشت سر می‌گذراند.

 
این تیم به دلیل آماده نبودن زمین استادیوم شهدای صنعت نفت، در مدت اخیر تمرینات خود را در استادیوم تختی گچساران برپا می‌کرد که از سوی سرمربی، تمرینات تیم به دلیل نبود زمین مناسب تعطیل شد.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌وگاز گچساران در همین زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار کرد: متأسفانه زمین چمن استادیوم تختی از کیفیت مناسبی برخوردار نیست و امکان تمرین کردن در این استادیوم برای بازیکنان ما وجود ندارد.

عباس چمنیان با اشاره به اینکه زمین این استادیوم از استاندارد کافی برخوردار نیست، بیان کرد: با توجه به نامناسب بودن زمین این استادیوم، امکان مصدومیت بازیکنان ما بسیار زیاد بود و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تمرینات تیم را تعطیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این استادیوم یک مجموعه ورزشی برای یک شهر بوده و بازیکنان ما در زمان تمرین کردن به دلیل رفت‌وآمدهای زیاد، تمرکز و آرامش کافی نداشتند.

چمنیان تصریح کرد: ما به مکانی دارای آرامش و تمرکز برای تمرین کردن نیازمند هستیم و برخی تیم‌ها 3 روز در هفته را در پشت درهای بسته تمرین می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه تمرینات تیم نفت‌وگاز تا برپایی اردوی سوم تعطیل شده است، ابراز کرد: امیدواریم زمین استادیوم شهدای صنعت نفت هر چه سریع‌تر آماده شود.
کد مطلب: 295518